Fly4free.pl

Nowa trasa Wizz Aira z Polski. Polecimy na piękną Sardynię!

sardynia
Foto: Balate Dorin / Shutterstock

Od 4 lipca Wizz Air poleci z Lotniska Chopina w Warszawie do włoskiej Olbii na Sardynii! Bilety dostępne są już na stronie, a ceny zaczynają się od 139 PLN w jedną stronę!

Położona w północno-wschodniej części Sardynii Olbia jest znanym ośrodkiem turystycznym i jednym z głównych miast tej włoskiej wyspy. Z informacji prasowej przewoźnika wynika, że połączenie wystartuje 4 lipca i będzie realizowane do końca września. Na tej trasie Wizz Air będzie latał 2 razy w tygodniu: w środy i niedziele.

– Z radością wzbogacamy siatkę połączeń Wizz z Lotniska Chopina w Warszawie o nowe, wakacyjne miejsce. Ogłaszając dziś, kolejną, słoneczną trasę z Polski – do Olbii na Sardynii, Wizz daje jeszcze więcej możliwości i inspiruje polskich klientów do planowania długo oczekiwanych wakacji – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Foto: Wizz Air

To kolejna nowa trasa Wizz Aira z Warszawy: od 11 czerwca Wizz uruchomi połączenia z Warszawy do Lwowa i Malagi  , a od początku lipca – do chorwackiego Dubrownika.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »