REKLAMA

Nowa trasa Wizz Air z Polski. Polecimy do Dortmundu!

samolot Wizz Air
Foto: Michael Cyran / Shutterstock
Od 14 maja polecimy z Szyman do Dortmundu. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu.

Loty z Szyman będą realizowane przez węgierską linię w poniedziałki i piątki. Z Dortmundu do Szyman samoloty będą startowały o godz. 9.15, a na miejscu będą o godz. 10.55. Z kolei z mazurskiego portu samolot Wizz będzie startował o godz. 11.25. Ceny biletów zaczynają się od 44 PLN (dla członków Wizz Discount Club).


To kolejna trasa Wizz Air z najmłodszego lotniska w Polsce. Przypomnijmy, że obecnie węgierska linia lata z Szyman na lotnisko Londyn Luton. W zeszłym roku Wizz Air latał też z tego portu na lotnisko Oslo-Torp, jednak trasa do Norwegii nie cieszyła się dużym zainteresowaniem pasażerów. W efekcie uruchomione 20 maja połączenie zostało zawieszone już na początku listopada.

Mazurskie lotnisko stopniowo rozwija swoją siatkę połączeń – od marca LOT uruchomi stąd połączenie do Lwowa. Z kolei w czerwcu wystartują sezonowe loty czarterowe linii Small Planet Airlines – litewski przewoźnik poleci do Kolonii oraz do bułgarskiego Burgas. Oba połączenia będą realizowane w formule czarter mix. Oznacza to, że oprócz klientów biur podróży część biletów będzie dostępna w otwartej sprzedaży.

Z Szyman lata też Ryanair, obsługujący regularne połączenia na lotnisko Londyn Stansted.

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.
Fajnie. I tak za malo jest polaczen do tego regionu z polski. Szkoda ze lot nie widzi tam szans
patsam, 13 lutego 2018, 12:39 | odpowiedz
Władze lotniska w Łodzi powinny brać przykład.
Konrad_PL, 13 lutego 2018, 13:57 | odpowiedz
Konrad_PL Władze lotniska w Łodzi powinny brać przykład.
Dortmund z Łodzi był, też Wizzem, z tego powodu, że miasto nie płaciło na promocję lub płaciło mało, loty zostały zawieszone.
Mikegs, 13 lutego 2018, 14:55 | odpowiedz
malaga panorama

Malaga w wakacje za 251 PLN

9 godzin temu
REKLAMA