Nowa wakacyjna trasa Ryanaira z Polski! Polecimy nad Morze Czarne

Od 2 lipca Ryanaira uruchomi bezpośrednie połączenie z Polski do Warny. Dla irlandzkiej linii będzie to druga trasa z Polski do tego bułgarskiego kurortu, bo od czerwca zacznie latać na lotnisko w Pyrzowicach.

Tanie linie w ostatnim czasie ogłaszają dużo nowych tras z Polski, co z pewnością bardzo cieszy wszystkich pasażerów. Kilkanaście dni temu Ryanair ogłosił uruchomienie kilkunastu nowych połączeń, a w środę Wizz Air dodał 2 kolejne wakacyjne kierunki – połączenia z Gdańska i Poznania do Tirany. Teraz kolejną nowość dokłada Ryanair – jest to połączenie do Warny.

Warna, czyli duży czarnomorski port i trzecie największe miasto w Bułgarii (po Sofii i Plovdiv) do tej pory była raczej omijana przez Ryanaira, zwłaszcza w kontekście Polski. W tym roku się to zmieni – pierwszy lot z Krakowa do Warny zaplanowany jest na 2 lipca. Loty na tej trasie będą realizowane 2 razy w tygodniu – w piątki i niedziele, co oznacza, że to idealny kierunek na weekendowy wypad. Tym bardziej, że nawet godziny są ułożone dość idealnie – wylot z Krakowa w piątek jest zaplanowany o godz. 18.50, a lądowanie w Warnie o 21.45 lokalnego czasu. Niedzielny wylot z Warny zaplanowany jest zaś na godzinę 16.15 lokalnego czasu, a lądowanie w Krakowie – o godz. 17.10.

Czas lotu to 1 godzina i 55 minut, a połączenie będzie realizowane do końca października. Warto dodać, że Kraków będzie drugim polskim lotniskiem z połączeniem Ryanaira do Warny, bo miesiąc wcześniej irlandzka linia zacznie na tej trasie latać z Pyrzowic.

Sprawdź inne superokazje 🔥
Mega 💚🤍❤️ Wakacyjne loty na Sycylię od 190 PLN 😮🌤️👙⛱️
Sycylia z Katowic 190 PLN

Warto wybrać się na Sycylię w wakacje, szczególnie w takiej kwocie!

Thalassa w Tunezji 🌊🎢 Tydzień z all inclusive w 4* hotelu z aquaparkiem za 1817 PLN
Tunezja z Katowic 1817 PLN

Thalassa w Tunezji: tydzień z all inclusive w 4* hotelu z aquaparkiem

Słoneczna Wyspa Afrodyty bez przepłacania 🌊☀️ 5 dni na Cyprze za 1089 PLN 😍
Cypr z Warszawy 1089 PLN

Wyspa Afrodyty bez przepłacania. Loty i aparthotel na pięć dni

Wakacje w Turcji z all inclusive 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu w Kusadasi za 2984 PLN
Turcja z Katowic 2984 PLN

Wakacje w Turcji z all inclusive: tydzień w 4* hotelu w Kusadasi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?