REKLAMA

Trzecie połączenie PolskiBus.com do Budapesztu. Bilety z Wrocławia, Katowic i Krakowa od 1 PLN

Foto: PolskiBus.com
Trzecie międzynarodowe połączenie do Budapesztu uruchamia PolskiBus.com. Będzie to modyfikacja krajowej trasy P14 Wrocław - Kraków. Od 24 czerwca zostaje ona przedłużona na Węgry. Bilety w rewelacyjnej cenie na wakacje już w sprzedaży od 1 PLN + 1 PLN opłaty za rezerwację!

Rozkład jazdy linii P14 – Wrocław – Katowice – Kraków – Budapeszt:

  • Wrocław 5:35 – Katowice 7:55 – Kraków 9:20 – Budapeszt 16:20
  • Budapeszt 17:20 – Kraków 0:30 – Katowice 1:55 – Wrocław 4:15

Doskonała wiadomość dla mieszkańców Wrocławia i Katowic, którzy otrzymują możliwość komfortowych podróży do malowniczej stolicy Węgier. To także niespodzianka dla mieszkańców Krakowa, którzy do wyboru mają już aż 3 kursy dziennie – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras krajowych docierając do 34 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Ełku, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy , Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Łomży, Elbląga, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 17 milionów pasażerów.

Przykładowe rezerwacje:
WRO BUD

KAT BUD

Bud KRK

REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
I już wykupione? 10 minut?
yyyyy, 7 czerwca 2016, 13:55 | odpowiedz
8,5h z ktw, dziękuję...
lol, 7 czerwca 2016, 13:58 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Zaraz będzie komentarz,że godziny są nieodpowiednie. Jednak na miejscu osób z Wrocławia czy Katowic bym się cieszył,że czerwony przewoźnik będzie jeździł z tych miast do Budapesztu.
luck1991, 7 czerwca 2016, 13:58 | odpowiedz
juz było wykupione przed njusem pewnie ;-)
alpa Chino, 7 czerwca 2016, 14:01 | odpowiedz
Pewnie dali po 2 bilety na każdy dzień i jak dodali do systemu rezerwacyjnego to od razu pracownicy wykupili.
Pawel, 7 czerwca 2016, 14:01 | odpowiedz
po 35 zeta ida
prezes jarek, 7 czerwca 2016, 14:04 | odpowiedz
Najbardziej rozwala mnie ten "komfort podróży".
jasio, 7 czerwca 2016, 14:07 | odpowiedz
A ja się zastanawiałem dlaczego ten kurs z Wrocławia do Krakowa jest o 20 min dłuższy i to już wiedzieli ze uruchomią jak wrzucili bilrty do systemu na wakacjie..Przez wjazd do Katowic?A miało być tak rewelacyjnie bezpośrednio pusto do Krakowa to teraz przez Budapeszt trzeba będzie przygotować się na nalot maniaków 10h!
daniel, 7 czerwca 2016, 14:15 | odpowiedz
A Wiizzair'em w 50 minut za 39zł :-)
Lenin, 7 czerwca 2016, 14:16 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Lenin A Wiizzair’em w 50 minut za 39zł
w szczegolnosci z wrocka i katowic XD
gawron010, 7 czerwca 2016, 14:22 | odpowiedz
gawron010
Lenin A Wiizzair’em w 50 minut za 39zł
w szczegolnosci z wrocka i katowic XD
To już wolę pojechać z Wrocławia i Katowic do Wrszawy i polecieć za 39zł.Dziękuję za 10,5h w ścisku z zasraną toaletą chrapaniem i pijaństwem!!!!
....., 7 czerwca 2016, 14:41 | odpowiedz
Już niedługo będzie połączenie od Wizzair Wrocław-Budapeszt,Info z pewnego żródła.
emil, 7 czerwca 2016, 14:45 | odpowiedz
Połączenie do Bud to jakaś masakra.. podczas całej 12-sto godzinnej podróży nie uświadczyliśmy przerwy. Podróżowałem autokarami PB na wielu kierunkach i nigdy nie było tego problemu ponieważ kierowcy zwyczajowo na długiej trasie międzynarodowej robią systematyczne przerwy. Natomiast na trasie z Budapesztu do Warszawy i odwrotnie najzwyczajniej w świecie jest coś źle zaplanowane. Pierwsza krótka przerwa po kilku godzinach w Chyżnem (przymusowa spowodowana kontrolą przez celników) oraz 15 min. w Krakowie biorąc pod uwagę zanieczyszczenie toalety spowodowane w niej brakiem wody zapewne to stanowczo za mało... Ja już więcej do BUD Polskim busem nie pojadę...
3kris, 7 czerwca 2016, 15:54 | odpowiedz
emil Już niedługo będzie połączenie od Wizzair Wrocław-Budapeszt,Info z pewnego żródła.
Poważnie? Czy dla żartów to piszesz? Bo jeśli to prawda to super
Akexx, 7 czerwca 2016, 16:06 | odpowiedz
Akexx
emil Już niedługo będzie połączenie od Wizzair Wrocław-Budapeszt,Info z pewnego żródła.
Poważnie? Czy dla żartów to piszesz?Bo jeśli to prawda to super
Połączenie najprawdopodobniej wystartuje od 1 września z częstotliwością 3xtygodniowo.
emil, 7 czerwca 2016, 16:12 | odpowiedz
Lenin A Wiizzair’em w 50 minut za 39zł
Powodzenia w znalezieniu biletow w tej cenie bez WDC i w dowolnym terminie.
mjkl, 7 czerwca 2016, 16:16 | odpowiedz
luck1991 Zaraz będzie komentarz,że godziny są nieodpowiednie. Jednak na miejscu osób z Wrocławia czy Katowic bym się cieszył,że czerwony przewoźnik będzie jeździł z tych miast do Budapesztu.
I ja właśnie się cieszę :)
ola, 7 czerwca 2016, 16:42 | odpowiedz
lol 8,5h z ktw, dziękuję…
A masz szybsze połączenie w cenie kilkudziesięciu PLN? Dojedź sobie do Warszwy za 50-150zł (2.5-4h) potem na lotnisko (0.5h), na lotnisku minimum 1h, przelot 1h (i 39zl w najlepszej opcji) i dojazd do Budapesztu 0.5 - 1h. Daje Ci to 6h minimum i koszt grubo powyżej 100zł. Aż taka wielka różnica w czasie?
krx, 7 czerwca 2016, 16:51 | odpowiedz
3kris Połączenie do Bud to jakaś masakra.. podczas całej 12-sto godzinnej podróży nie uświadczyliśmy przerwy.
Ostatnio jechałam w nocy i przerwy były dwie. Ale musieli, bo toaleta była nieczynna XD Aaaa i na początku jeszcze serwis... Mieszkam w Katowicach, do Budapesztu jeżdżę regularnie, ale z nowego połączenia raczej nie skorzystam, bo 7 godzin w tej zapchanej puszce to już było zdecydowanie za dużo, miałam serdecznie dość po 1, a mam się gnieść 8,5? Chyba, że nie starczy dla mnie miejsca w Lux Expressie, albo wyjątkowo będzie mi pasować tylko ta godzina. W dodatku ten wyścig szczurów, żeby zająć miejsca... Nie moje hobby.
celebrinthal, 7 czerwca 2016, 18:53 | odpowiedz
Na wielogodzinnych trasach PB powinien wprowadzić mozliwość wyboru miejsca w autobusie przy zakupie biletu. To co się dzieje na starcie trasy to jakiś dramat! Ludzie są dla siebie chamscy, przepychaja się, na jednym bilecie zajmują dwa miejsca i twierdzą że drugie jest zajęte. Jechałem Waw-Praga-Waw i Waw-Wiedeń-Waw nocnymi kursami i większego dyskomfortu nie było poza tym że gówniarstwo lubi głośno rozmawiać o 2 w nocy po alkoholu. Reszta to cóż... Trudno żeby 12 godzin autokarem było wygodnie. Ograniczona przestrzeń robi swoje.
mjkl, 7 czerwca 2016, 21:15 | odpowiedz
hmm. Poproszę o podpowiedź redakcję w jaki sposób zakupić bilet za 1zł ??? Z wikipedii "Bilet – dokument potwierdzający uprawnienie do skorzystania z określonej usługi (np. przejazdu środkami komunikacji publicznej (pociąg, autobus), za którą uiściło się opłatę przy jego nabyciu." Opłata za bilet wynosi min. 2 zł. Proszę na przyszłość pamiętać.
kris1234, 7 czerwca 2016, 21:37 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Kupione! A z Budapesztu do Baku za 345zł z bagażem <3
kathrine0, 8 czerwca 2016, 12:09 | odpowiedz
Malta widok zatoki
Najlepsza oferta

Lato na Malcie za 556 PLN

Kamil Walinowicz | 2019-06-18 12:38
REKLAMA
REKLAMA
Poznaj nasz kierunek miesiąca
Aplikacja Fly4free.pl
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.
porównaj loty, hotele, lot+hotel