Fly4free.pl

Nowa trasa LOT z Warszawy! Polecimy na jedno z najpiękniej położonych lotnisk w Europie

Foto: Michael aus Halle / Wikimedia Commons
Od 29 listopada LOT połączy Warszawę z Innbsbruckiem. Loty będą realizowane raz w tygodniu przez cały sezon zimowy, aż do 28 marca przyszłego roku.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, nowe połączenie to odpowiedź na potrzeby pasażerów, poszukujących komfortowego transportu do austriackiego serca sportów zimowych. Loty do stolicy Tyrolu wystartują 29 listopada i będą realizowane raz w tygodniu – co piątek.

Połączenie do Innsbrucka będzie realizowane Boeingami 737, które z Warszawy mają startować o godz. 10.25. Z kolei Wylot z Innsbrucka zaplanowano na piątkowe popołudnia, na godzinę 13:35 LT. Czas lotu na tej trasie wyniesie około 1,5 godziny.

Innsbruck jest kolejną po Taszkencie, Atenach, Oradei i Rijadzie trasą, którą LOT zainauguruje jeszcze w tym roku. Dzięki dużym zamówieniom flotowym zrealizowanym w ostatnich miesiącach przez LOT, możemy zaoferować podróżnym zarówno nowe kierunki, jak również zwiększać częstotliwość na tych już istniejących. Planując rejsy do austriackiego serca sportów zimowych, odpowiadamy na potrzeby naszych pasażerów. Innsbruck oferuje nie tylko doskonałe warunki narciarskie, ale także wiele atrakcji kulturalnych i turystycznych. Jesteśmy pewni, że nowe połączenie spotka się z dużym zainteresowaniem – mówi Michał Fijoł, prezes LOT.

„Innsbruck zachwyca już od pierwszych chwil po przylocie. Wychodząc na płytę lotniska pasażerowie doświadczają jedynego w swoim rodzaju widoku na alpejskie zaśnieżone szczyty. Miłośnicy sportów zimowych z pewnością znajdą tu wiele atrakcji. Perła Tyrolu oferuje ponad 350 km tras narciarskich, o różnym stopniu trudności. Miasto to dwukrotnie było organizatorem zimowych Igrzysk Olimpijskich, a dziś te wyjątkowe trasy dostępne są dla wszystkich miłośników szusowania po białych stokach. Teren położony jest na wysokości 820 – 3210 m n.p.m., dzięki czemu idealne warunki śniegowe utrzymują się tu od końca listopada do marca włącznie. Na tutejszej skoczni Bergisel, z charakterystycznym przeciwstokiem, co roku odbywają się również zawody wchodzące w skład Turnieju Czterech Skoczni, dostarczając odwiedzającym kibicom niezapomnianych emocji” – czytamy w komunikacie prasowym.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »