Fly4free.pl

Kolejne nowe połączenie z Krakowa. easyJet poleci do Londynu!

easyJet
Foto: Piotr Wawrzyniuk / Shutterstock

Prawdziwy wysyp nowości, z których mogą cieszyć się mieszkańcy Krakowa i południowej Polski. Po wczorajszym ogłoszeniu bezpośredniego połączenia LOT z Krakowa do Tel Awiwu, o nowej trasie poinformował easyJet. Od 29 października polecimy do Londynu.

Niespodzianka, której autorem jest linia easyJet. Niskokosztowy przewoźnik ogłosił nową trasę: od 29 października będzie operować na trasie Kraków – Londyn Luton. Połączenie będzie realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Jak informują przedstawiciele easyJet oraz krakowskiego lotniska, od początku obecności w Kraków Airport z połączeń easyJet skorzystało już ponad 7,1 mln pasażerów. Dzięki uruchomieniu nowego połączenia, ta liczba z pewnością ulegnie zwiększeniu.

– Wielka Brytania jest najczęściej wybieranym kierunkiem podróży wśród naszych pasażerów. Londyn Luton jest już czwartym londyńskim portem lotniczym w siatce połączeń krakowskiego lotniska – mówi Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

Bilety na nowe połączenie (ceny rozpoczynają się od 134 PLN) są już do nabycia na stronie internetowej przewoźnika.

easyJet połączenie
Foto: easyJet

Kto jeszcze lata do Londynu z Krakowa?

easyJet, ogłaszając nowe połączenie, wchodzi na rynek, na którym nie będzie pionierem. Bezpośrednie połączenia z Londynem z krakowskiego lotniska oferuje również British Airways (na lotnisko Londyn-Heathrow), Ryanair (Londyn-Stansted) oraz… właśnie easyJet (Londyn-Gatwick).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »