Fly4free.pl

Nowa odsłona CitiKonta: 150 PLN na powitanie i 10 darmowych wysyłek z Paczkomatów InPost

150 PLN
Foto: Montri Thipsorn / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Lubimy takie promocje. Łatwe do spełnienia warunki, szybka kasa + możliwość wysyłania paczek za darmo. Całość brzmi jak świetny pomysł na przedświąteczną aktywność. Warto skorzystać!

Kolejna odsłona naszych poszukiwań ciekawych ofert bankowych, dzięki którym możecie połączyć posiadanie dobrego rachunku z dodatkowymi korzyściami, które oferuje dany bank w ramach zachęty dla nowych klientów.

Tym razem mamy dla was świeżą promocję CitiKonta od dobrze znanego banku Citi Handlowy: oprócz powitalnego „zastrzyku finansowego” będziecie mogli… bezpłatnie wysłać 10 paczek za pośrednictwem InPost Szybkie Nadania. Dla osób, które planują w niedalekiej przyszłości wysyłanie kilku przesyłek (być może z prezentami?) to doskonała opcja, aby zrobić to bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zarejestrujcie się do akcji i odbierzcie bonusy >>

citi bank
Foto: citibank.pl

Oferta (prawie) dla każdego

Kto może skorzystać z promocji? Praktycznie wszyscy: z oferty wyłączone są tylko osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2019 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy w Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie).

Zarejestrujcie się do akcji i odbierzcie bonusy >>

Warunki do zdobycia nagrody

Jaki kroki należy wykonać, aby zdobyć przyjemny bonus finansowy oraz możliwość bezpłatnego wysłania 10 paczek? Zacznijcie od zarejestrowania się na stronie, która jest dedykowana tej promocji – i złóżcie wniosek o otwarcie Konta Osobistego CitiKonto.

Do kiedy należy to zrobić? Macie na to czas do 31.01.2021 r., a w dobie pandemii COVID-19 możecie zrobić to prosto i bezpiecznie poprzez weryfikację online. Pamiętajcie, że promocja jest dostępna dla 1700 pierwszych Klientów, którzy zdecydują się na założenie konta – obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Zarejestrujcie się do akcji i odbierzcie bonusy >>

Co dalej? Wystarczy… używać konta, warunki nie są skomplikowane. Poniżej prezentujemy poszczególne progi nagród, które możecie zdobyć:

Foto: citibank.pl

Konto i pakiet korzyści

Nie tylko bonusami człowiek żyje – warto pamiętać o dodatkowych zaletach, jakie niesie ze sobą posiadanie CitiKonta. Prowadzenie rachunku to koszt… 0 PLN miesięcznie, bezpłatne są również wypłaty z bankomatów Citi, karta do konta z usługą wielowalutową oraz przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile.

Nie zapłacicie również za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu, bez dodatkowych kosztów dokonacie również 4 pierwszych wypłat z bankomatów innych niż Citi w każdym miesiącu. Wisienką na torcie mogą być również atrakcyjne kursy kursy walut, które obowiązują właścicieli CitiKonta.

Dla dociekliwych: pełen regulamin akcji promocyjnej znajdziecie >> pod tym linkiem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »