Wakacyjne noclegi w 4* Novotelu w centrum Warszawy za 194 PLN/pokój (również na weekend)
Hotel, którego nikomu chyba nie trzeba przedstawiać, lokalizacja w samym sercu miasta oraz obniżona cena na wakacyjne weekendy – to chyba wystarczające powody, aby zaplanować swoją wycieczkę do stolicy. Odkryjcie uroki Warszawy!
Położony w odległości 5-minutowego spaceru od dworca, 4* Novotel Warszawa Centrum to wyjątkowy hotel: z jego okien roztacza się panoramiczny widok na miasto, a strefa wellness znajduje się na ostatnim (31) piętrze budynku. Goście bardzo chwalą sobie pobyt w hotelu:
Novotel to wizytówka hotelowej Warszawy. Po prostu trzeba go odwiedzić. Najlepszy widok z wyższych pięter i wszędzie blisko.
– napisał Artur, który miał okazję zatrzymać się w obiekcie.
Hotel194 PLN/pokój
Poza położeniem w samym sercu stolicy, 4* Novotel Warszawa Centrum oferuje zakwaterowanie w przestronnych (22 m²) pokojach wyposażonych w prywatną łazienkę, wannę, klimatyzację oraz telewizor LCD.
Dowiedz się więcej o tym hoteluCo warto zobaczyć w Warszawie?
Zwiedzanie proponuję rozpocząć od jednej z najsłynniejszych wizytówek stolicy – Pałacu Kultury i Nauki. Warto wjechać na samą jego górę, aby zobaczyć, jak Warszawa prezentuje się z lotu ptaka – zwłaszcza, że jest to najwyższy budynek w Polsce (ma 237 m wysokości).
Następnie udajcie się na spacer po starówce, gdzie znajdziecie kolorowe kamieniczki, strzeliste wieże kościołów czy też Zamek Królewski. Warto odwiedzić Łazienki Królewskie, czyli jeden z najpiękniejszych kompleksów ogrodowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Dzień polecam zakończyć na Nowym Świecie, w jednej z licznych restauracji lub barów.
Chcecie poznać historię miasta? Wybierzcie się do Muzeum Powstania Warszawskiego, miejsca otwartego w 2004 roku – w 60. rocznicę powstania – od tej pory otrzymało ono szereg nagród.
Interesujecie się nauką? Zajrzyjcie koniecznie do Centrum Nauki Kopernik, gdzie czeka na was 6 interaktywnych wystaw stałych, wystawy czasowe, laboratoria edukacyjne i niezwykłe planetarium „Niebo Kopernika”.
Rodos od 2406 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Kreta Wschodnia od 2653 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa Brava od 2755 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?