Fly4free.pl

Niezapomniany city break w Edynburgu: 2 dni w designerskim, 5* hotelu za 497 PLN (wylot z Gdańska)

497 PLN
Zamek w Edynburgu
Foto: Richard Cassidy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcecie na moment oderwać się od szarej codzienności? Wybierzcie się na krótką wycieczkę do pełnego zabytków Edynburga i zamieszkajcie w świetnym, designerskim 5* hotelu. Nawet krótki pobyt w takim miejscu pozwoli ponownie naładować swoje baterie.

W podróż do Szkocji wybierzecie się z gdańskiego lotniska w terminie 3 – 5 marca. Na pokład bez dodatkowych opłat będziecie mogli zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny, a najtańsze bilety zakupią posiadacze Wizz Discount Club (pozostałe osoby zapłacą 40 PLN więcej).

Wybrałem dla was noclegi w wyjątkowym miejscu: świetnie oceniany 5* hotel The Glasshouse Autograph Collection to niemal gwarancja udanego wypoczynku w mieście. Przestronne, luksusowe pokoje, gustownie urządzone wnętrza oraz centralne położenie obiektu – to tylko przedsmak tego, co czeka was na miejscu.

Termin podróży: marzec
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel

Za wycieczkę do Edynburga zapłacicie 497 PLN/osoba, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel837 PLN/2 osoby

Na miejscu czeka na was wyjątkowy obiekt: 5* The Glasshouse Autograph Collection. To jeden z najlepszych obiektów w mieście, gdzie czekają na was designersko urządzone wnętrza, duży ogród oraz lokalizacja w samym centrum miasta. W celu uzyskania najniższej ceny wybierzcie pośrednika Hotels.com.

Hotel w Edynburgu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w mieście?

Nawet jeżeli stwierdzicie, że większość czasu warto tym razem spędzić w hotelu, nie pomijajcie choć krótkiego zwiedzania Edynburga – przez wielu uważanego za jedno z najpiękniejszych miast Starego Kontynentu.

Wybierzcie się na spacer do górującego nad miastem zamku, a następnie skierujcie swoje kroki w stronę Pałacu Holyrood – będącego rezydencją rodziny królewskiej w Szkocji. Łączy je słynna ulica Royal Mile, o długości 1,81 km – to właśnie ona dała początek szkockiej mili.

Macie ochotę na nieco kultury? W mieście znajdziecie wiele muzeów, polecam wam wybrać się do Szkockiej Galerii Narodowej. Na wspomnianej Royal Mile znajdziecie również wiele barów i restauracji, będzie także okazja, by spróbować whisky w jednej z miejscowych destylarni – na przykład w The Scotch Whisky Experience.

Miejski zegar
Foto: f11photo / Shutterstock
Panorama Edynburga
Foto: evenfh / Shutterstock
Ulica w Edynburgu
Foto: Richie Chan / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Po wylądowaniu w Edynburgu będziecie musieli cofnąć zegarek o jedną godzinę.

  • Mimo, iż Brexit stał się faktem, wciąż możecie podróżować do Wielkiej Brytanii bez dodatkowych ograniczeń oraz korzystać z telefonu i danych bez dodatkowych opłat.

  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie z atrakcyjnych zniżek na loty Wizz Air i inne usług. Koszt WDC? Od 39,99 EUR (ok. 171 PLN).

  • Zabierzcie ze sobą w podróż wielowalutową kartę Revolut, by przy dokonywaniu płatności w funtach brytyjskich nie tracić na dodatkowych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »