Fly4free.pl

Nie przepłacaj! Oto najlepsze bezpłatne atrakcje miast Europy

Foto: sixtwelve, flickr.com
Po co wydawać choć grosz, jeśli można pobawić się za darmo. Przekonajcie się sami, że podróże mogą być naprawdę tanie.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
A gdzie hałdy w Sosnoooooowcu? :-p
ciasny_wiesiek, 28 marca 2016, 20:15 | odpowiedz
Paryż - Cmentarz Pere Lachaise - a Chopin?
kwiatekopole, 28 marca 2016, 20:28 | odpowiedz
ciasny_wiesiekA gdzie hałdy w Sosnoooooowcu? :-p
Ni ma. Wywieźli do Bytumia.
Rafgrzeg, 28 marca 2016, 20:58 | odpowiedz
ciasny_wiesiekA gdzie hałdy w Sosnoooooowcu? :-p
pavo, 28 marca 2016, 21:09 | odpowiedz
Na dawnych hałdach w Sosnowcu jest od lat wielka strefa ekonomiczna. Piękny widok, szczególnie wieczorem jak wszystko jest pięknie oświetlone. Pojmujesz Wieśku?
Paweł, 28 marca 2016, 21:11 | odpowiedz
Jakbyś jednak nie pojmował, to zapraszam. Do samego Sosnowca dojedziesz wygodnie Pendolino (jak będziesz jechał z Katowic, to nie zapłacisz dużo), albo dolecisz samolotem, bo do Pyrzowic stąd bliżej niż z innych miast w regionie. Bon voyage!
pavo, 28 marca 2016, 21:26 | odpowiedz
Slajdy, nie przeklikam, zmieńcie formę przekazu to wrócę
Ania, 29 marca 2016, 8:19 | odpowiedz
W Oslo jedną z najciekawszych bezpłatnych atrakcji (nic nie ujmując Frogner Park) jest możliwość zwiedzenia Parlamentu (Storting). Zwiedzanie możliwe jest w soboty i odbywa się z przewodnikiem (zazwyczaj norweski + angielski) według zasady "kto pierwszy ten lepszy" (wchodzą dwie grupy po 30 osób). Z kolei w czwartki bezpłatne są wejścia do grupy placówek należących do Muzeum Narodowego, m.in do Galerii Narodowej (Nasjonalgalleriet), czy Muzeum Sztuki Dekoracyjnej i Projektowania (Kunstindustrimuseet). Z kolei w Barcelonie bezpłatnie można zwiedzić katedrę (pod warunkiem wejścia bodajże przed 11:30), w Wilnie Wzgórze Giedymina i Cmentarz na Rossie, w Budapeszcie jak dla mnie od Wzgórza Gellerta ciekawsze jest łażenie po starym mieście i ogrodach zamku (wejście na zamek jest płatne, ale wszystko co na zewnątrz można zwiedzać za darmo). Szczerze mówiąc pytanie, czy ma sens podawania jako do zwiedzania bezpłatnie miejsca, na które można się po prostu przejść na spacer. Bo takich miejsc jest niezliczona ilość, w zasadzie każde miasto ma swoje miejsce tego typu.
Ister, 29 marca 2016, 8:27 | odpowiedz
O ile informacje o darmowych muzeach czy operach są przydatne i ok, to chyba darmowe wejścia na plaże, do parków czy obejrzeć stojące pomniki nie jest niczym odkrywczym..
pesce, 29 marca 2016, 10:38 | odpowiedz
Serio w Barcelonie uznajecie jedynie plaże jako najlepsze darmowe miejsce do "zwiedzania"? Darmowe dni w muzeach, la boqueria, festiwal la merce czy chociażby niesamowite turo de la rovira oraz wiele innych... Ten jeden wpis podważa dla mnie jakość tego zestawienia
KubaQ, 29 marca 2016, 14:47 | odpowiedz
Muzeum Watykańskie jest otwarte za darmo w ostatnią niedzielę każdego miesiąca. Moim zdaniem zdecydowanie warte napisania.
KilliChilli, 29 marca 2016, 16:21 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Czytam i nie wierzę .. pomnik? plaża? cmentarz? za darmo?? serio???
KIA_80, 31 marca 2016, 12:57 | odpowiedz
Naprawdę w Londynie znaleźliście tylko Tate Modern ???? A British Museum, RAF Museum, Muzeum Techniki, Muzeum Historii naturalnej, itd, itd... Wszystko za darmo.
marcowy, 1 kwietnia 2016, 10:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »