Fly4free.pl

Nie lubisz tłumów? Oto niezadeptane przez turystów skarby Europy

Foto: Josef Skacel / Shutterstock
Odwiedź je w 2018 roku, zanim staną się zbyt popularne.

Marzysz o pustej plaży, spacerze po zabytkowym mieście bez przedzierania się przez tłumy turystów i podziwianiu dziewiczych krajobrazów? Na szczęście, są w Europie jeszcze miejsca, w których możesz tego doświadczyć, nawet w sezonie wakacyjnym. To doskonałe propozycje, nie tylko dla poszukiwaczy przygód, ale również osób, które marzą o spokojnym wypoczynku.

Sprawdź nasze zestawienie i zainspiruj się do podróży.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Zamiast 0 jest o w nagłówku.
tybul, 20 stycznia 2018, 19:45 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Monika Choroszewska Lastovo - Chorwacka wyspa na Adriatyku (...) jest najbardziej odległą wyspą w tym kraju
nie wiem, jakie kryterium zostało przyjęte dla określenia "najbardziej odległa wyspa", ale jeśli chodzi o odległość od lądu stałego Chorwacji, to bezapelacyjnie najbardziej odległą wyspą w tym kraju jest Palagruža, leżąca bliżej Włoch (ok. 50 km) niż Chorwacji (ponad 100 km)
pemat, 20 stycznia 2018, 22:32 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Dzięki takim artykułom w tych miejscach za moment pojawią się tłumy ;) A tak na poważnie to myślę, że nasze podróżnicza natura cechuje się bardzo dużym egoizmem. Każde odkrywanie nieznanych do tej pory miejsc przez turystów/podróżników/eksploratorów powoduje, że w jakiś sposób oryginalność danej kultury lokalnej zostaje zatracona. Jest to w pewien sposób nieuniknione, gdyż albo pozwolimy sobie na proces poznawczy o odkrywczy, albo zostawimy wszystko w nienaruszonym stanie i wtedy niczego nowego nie doświadczymy.
Maciej87, 21 stycznia 2018, 11:00 | odpowiedz
Avatar użytkownika
"Region Francji słynący z wina, którego w rzeczywistości prawie nikt nie odwiedza" - biedne wino, samotne ;( Może "Mimo iż region ten słynie z wina, prawie nikt go nie odwiedza"?
Inass_Shitsaw, 23 stycznia 2018, 19:40 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »