więcej okazji z Fly4free.pl

Nicea na przedłużony weekend za 666 PLN. Loty (bez WDC) z Krakowa i 3 noce w hotelu

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
od
666 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.02.2025 - 11.02.2025
Zimą dobrze jest wybrać się na południe Europy. Propozycję takiego wyjazdu mam dla ciebie. Niech smaczku doda fakt, że na Lazurowe Wybrzeże udasz się w terminie obejmującym weekend (sobota-wtorek).

Do Nicei wylecisz w sobotę (8 lutego) z lotniska Kraków-Balice. W drogę powrotną do Polski wyruszysz we wtorek (11 lutego). W obie strony podróżować będziesz linią Wizz Air z bagażem podręcznym

We Francji zatrzymasz się w 3* L’Alcôve Hôtel, który znajduje się w ścisłym centrum miasta, tuż nieopodal dworca kolejowego. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor LCD oraz klimatyzację. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Termin podróży: luty
Wylot z: 
Krakowa
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: 
podręczny 40x30x20 cm, maks. 10 kg
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: 
we własnym zakresie
Ilość osób: 
2

Foto: esky.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-10-27T19:57:00.393Z przez Wakacje.pl
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »