Fly4free.pl

Odwiedźcie Himalaje. Loty do Nepalu z Warszawy za 2361 PLN

2361 PLN
Nepal himalaje
Foto: Olga Danylenko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Gratka dla trekkerów oraz osób kochających adrenalinę. Odkryjcie kraj najwyższych gór na Ziemi. Wybierzecie się tam w szczycie sezonu pogodowego.

Proponowany przeze mnie termin podróży to 18 – 29 lutego. Możecie wybrać się także w grudniu lub marcu. To właśnie w tym okresie panują tam dobre warunki do eksploracji gór. Polecicie na pokładzie linii Lufthansa oraz Air China z przesiadkami w Frankfurcie oraz Chengdu (2,5-5,5 godziny). Więcej informacji praktycznych znajdziecie na naszym forum.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Pierwsze dwie noce proponuję wa spędzić w hotelu Alpine, który leży w odległości 2 km od placu Kathmandu Durbar. Wszystkie pokoje dysponują częścią wypoczynkową i telewizorem z dostępem do kanałów kablowych. W każdym z nich znajduje się czajnik elektryczny. Prywatna łazienka wyposażona jest w prysznic i bezpłatny zestaw kosmetyków.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Dlaczego wrzucacie takie drogie oferty? I to jeszcze z lotami z Azji a nie z Europy.Do Nepalu są loty z 1 przesiadką o 1000PLN taniej niż ta oferta z Azji. Za 1500PLN RW z Niemiec.Poproszę o wytłumaczenie.
mathew77, 10 października 2019, 14:54 | odpowiedz
Witam, akurat szukam tanich lotów do Nepalu, czy możesz napisać coś więcej? Bo nie mogę znaleźć tych lotów, a w tej cenie co pisałeś to niesamowita oferta. 
mathew77 Dlaczego wrzucacie takie drogie oferty? I to jeszcze z lotami z Azji a nie z Europy.Do Nepalu są loty z 1 przesiadką o 1000PLN taniej niż ta oferta z Azji. Za 1500PLN RW z Niemiec.Poproszę o wytłumaczenie.
Gerard, 12 października 2019, 19:21 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Mat jak można poproszę na Priv ceny dobre jak piszesz na październik 2020 lub podpowiedzi gdzie szukać tańszych lotów do Katmandu. Pozdrawiam Łukasz.  
mathew77 Dlaczego wrzucacie takie drogie oferty? I to jeszcze z lotami z Azji a nie z Europy.Do Nepalu są loty z 1 przesiadką o 1000PLN taniej niż ta oferta z Azji. Za 1500PLN RW z Niemiec.Poproszę o wytłumaczenie.
sfendu, 31 października 2019, 22:13 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »