Fly4free.pl

NEOBUS: zimowa pula tanich biletów. Zakopane, Polańczyk, Solina od 1 PLN

1 PLN
Foto: Neobus
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zimowa pula tanich biletów od NeoBusa jest już dostępna w sprzedaży. Zaplanujcie wyjazdy np. do Zakopanego pod samiuśkie Tatry lub w Bieszczady np. do Polańczyka. Ceny rozpoczynają się już od 1 PLN (+1 PLN opłaty za rezerwację).

NEOBUS w okresie pandemii jest jednym z nielicznych dalekobieżnych przewoźników, który oferuje regularne połączenia. Przewoźnik uruchomił również nowe trasy np. do Zakopanego z Warszawy przez Radom, Kielce i Kraków oraz z Rzeszowa przez Kraków.

Podróżować możecie komfortowymi autokarami (również piętrowymi), wyposażonymi w wygodne fotele, gniazdka z prądem, toaletę, klimatyzację oraz darmowe WiFi.

Zarezerwujcie bilety na podróż w lutym za 1 PLN >>

Wygodne i tanie podróże np. w Tatry oraz Bieszczady

Przewoźnik obsługuje kilka tras krajowych, głównie na południu Polski (m.in. województwa dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie).

Neobusem dojdziecie do takich lokalizacji jak: Ustrzyki Górne i Dolne, Polańczyk, Cisna, Baligród, Wetlina, Solina, Lesko, Sanok, Rymanów-Zdrój, Iwonicz-Zdrój, Krosno, Rzeszów, Busko-Zdrój, Tarnobrzeg, Łoniów, Nowa Dęba, Kolbuszowa, KołobrzegTarnówKielce, Łódź, Piotrków Trybunalski, KołobrzegKraków, Katowice, Gliwice, Wrocław, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Radom, Medyka, PrzemyślWarszawa czy Zakopane.

Warto również przypomnieć, że od 28 października 2020 roku możecie podróżować na nowych trasach, które obsługuje NeoBus:

N6 Warszawa – Radom – Kielce – Kraków – Zakopane
N7 Warszawa – Kielce – Kraków – Rzeszów
N8 Rzeszów – Kraków – Zakopane

Pozostałe trasy:

N1 i N2 Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Warszawa
N3 Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Kraków – Katowice – Gliwice – Wrocław
N4 Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Busko-Zdrój – Kielce – Piotrków Trybunalski – Łódź

Foto: NeoBus

Pula biletów obejmuje podróże od 1 do 28 lutego 2021 roku. Na przejazdy obowiązują dodatkowe zniżki dla uczniów szkół i studentów. Dla dzieci do lat 6 naliczany jest upust, który wynosi 50 proc. ceny biletu. Dobra informacja: promocyjne ceny dotyczą wszystkich kursów z siatki przewoźnika.

Rozkłady jazdy NEOBUS dostępne są tutaj >>

Przydatne informacje
  • Pojawił się problem i musicie zrezygnować z podróży? Nie ma problemu! Bilety (oprócz zakupionych w promocji) możecie zwrócić.

  • Liczba biletów w danej promocji jest ograniczona!

  • Przejrzyjcie siatkę połączeń NEOBUS. To okazja na zaplanowanie podróży w miejsca, gdzie nie dotrzecie drogą lotniczą.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Kupione
Pablo6, 7 stycznia 2021, 13:21 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »