Fly4free.pl

NEOBUS z mega pulą 400 tysięcy tanich biletów na wakacje! Zakopane, Polańczyk, Sanok, Ustrzyki i inne od 1 PLN!

1 PLN
Foto: Fly4free.pl
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

NEOBUS otworzył kalendarz rezerwacji na wakacje i udostępnił największą w historii pulę 400 tys. tanich biletów. Skorzystajcie z doskonałych cen i rezerwujcie wyjazdy np. do Ustrzyk, Polańczyka, Sanoka czy Zakopanego już od 1 PLN (+1 PLN opłaty za rezerwację).

Podróże komfortowymi autokarami

Przewoźnik oferuje przejazdy na pokładach nowoczesnych i komfortowych autokarów (również piętrowych), które są wyposażone w wiele udogodnień, m.in. klimatyzację, toaletę, gniazdka z prądem, rozkładane fotele oraz darmowe WiFi. W każdym pojeździe dostępne są środki do dezynfekcji, a autobusy są regularnie dezynfekowane.

Zarezerwujcie bilety na podróż w wakacje za 1 PLN >>

Przejazdy na trasach krajowych

NEOBUS obsługuje kilka tras krajowych (województwa łódzkie, dolnośląskie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie). Nowością są połączenia do Zakopanego z Warszawy przez Radom, Kielce i Kraków oraz z Rzeszowa przez Kraków.

Autobusy obsługą takie lokalizacje jak: Ustrzyki Górne i Dolne, Polańczyk, Cisna, Baligród, Wetlina, Solina, Lesko, Sanok, Rymanów-Zdrój, Iwonicz-Zdrój, Krosno, Rzeszów, Busko-Zdrój, Tarnobrzeg, Łoniów, Nowa Dęba, Kolbuszowa, KołobrzegTarnówKielce, Łódź, Piotrków Trybunalski, KołobrzegKraków, Katowice, Gliwice, Wrocław, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Radom, Medyka, PrzemyślWarszawa czy Zakopane.

Dostępne linie:

N1 i N2: Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Warszawa
N3: Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Kraków – Katowice – Gliwice – Wrocław (sezonowo Kołobrzeg)
N4: Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Busko-Zdrój – Kielce – Piotrków Trybunalski – Łódź
N6: Warszawa – Radom – Kielce – Kraków – Zakopane
N7: Warszawa – Kielce – Kraków – Rzeszów
N8: Rzeszów – Kraków – Zakopane

Foto: Neobus.pl
Foto: Fly4free.pl

Podróże od czerwca do sierpnia

Pula biletów obejmuje podróże od 1 czerwca do 31 sierpnia 2021 roku. Przy zakupie biletów obowiązują dodatkowe zniżki dla uczniów szkół i studentów. Dla dzieci do lat 6 naliczany jest upust, który wynosi 50 proc. ceny biletu. Dobra informacja: promocyjne ceny dotyczą wszystkich kursów z siatki przewoźnika.

Rozkłady jazdy NEOBUS dostępne są tutaj >>

Przydatne informacje
  • Pojawił się problem i musicie zrezygnować z podróży? Nie ma problemu! Bilety (oprócz zakupionych w promocji) możecie zwrócić.

  • Liczba biletów w danej promocji jest ograniczona!

  • Przejrzyjcie siatkę połączeń NEOBUS. To doskonała okazja na zaplanowanie podróży w miejsca, gdzie nie dotrzecie drogą lotniczą.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »