Fly4free.pl

NEOBUS: pula biletów na jesień m.in. w Bieszczady od 1 PLN!

1 PLN
autokar Neobus
Foto: www.facebook.com/NeobusPolska
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeżeli nie macie planów na jesienne podróże, skorzystajcie z propozycji od NEOBUS-a, który przygotował pulę tanich biletów. Ceny rozpoczynają się już od 1 PLN (+1 PLN opłaty za rezerwację). Możecie pojechać np. w Bieszczady.

W NEOBUS-ie podróżować będziecie komfortowymi autokarami (również piętrowymi), wyposażonymi w wygodne fotele, gniazdka z prądem, toaletę, klimatyzację oraz darmowe WiFi.

Zarezerwujcie bilety na podróż w listopadzie za 1 PLN >>

Lista przykładowych kierunków, na których możecie podróżować autokarami Neobusa

Przewoźnik obsługuje kilka tras krajowych, głównie na południu Polski (m.in. województwa dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie).

Neobusem dojdziecie do takich lokalizacji jak: Ustrzyki Górne i Dolne, Polańczyk, Cisna, Baligród, Wetlina, Solina, Lesko, Sanok, Rymanów-Zdrój, Iwonicz-Zdrój, Krosno, Rzeszów, Busko-Zdrój, Tarnobrzeg, Łoniów, Nowa Dęba, Kolbuszowa, TarnówKielce, Łódź, Piotrków Trybunalski, KołobrzegKraków, Katowice, Gliwice, Wrocław, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Radom, Medyka, Przemyśl czy Warszawa.

Foto: Neobus.pl

Pula biletów obejmuje podróże od 21 października do 30 listopada. Na przejazdy obowiązują dodatkowe zniżki dla uczniów szkół i studentów. Dla dzieci do lat 6 naliczany jest upust, który wynosi 50% ceny biletu. Promocyjne ceny dotyczą wszystkich kursów z siatki przewoźnika. Rozkłady jazdy NEOBUS dostępne są tutaj >>

Przydatne informacje
  • Zaplanujcie swoją podróż w miejsca, gdzie nie dotrzecie drogą lotniczą.

  • Pojawił się problem i musicie zrezygnować z podróży? Nie ma problemu! Bilety (oprócz zakupionych w promocji) możecie zwrócić.

  • Liczba biletów w danej promocji jest ograniczona!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »