Fly4free.pl

NEOBUS: tanie bilety na majówkę. Zakopane, Polańczyk, Sanok, Kraków, Warszawa, Wrocław od 1 PLN!

1 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Fly4free.pl
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Okazja do tanich krajowych podróży komfortowymi autokarami NEOBUS. Przewoźnik otworzył kalendarz rezerwacji na majówkę. Przygotujcie się na doskonałe ceny przejazdów: bilety np. w Tatry do Zakopanego lub w Bieszczady do Polańczyka będziecie mogli upolować już od 1 PLN (+1 PLN opłaty za rezerwację).

Komfortowe podróże

NEOBUS to krajowy przewoźnik, który oferuje przejazdy nowoczesnymi i komfortowymi autokarami (również piętrowymi) wyposażonymi w wiele udogodnień, m.in. klimatyzację, toaletę, gniazdka z prądem, wygodne rozkładane fotele i darmowe WiFi.

Zarezerwujcie bilety na podróż w maju za 1 PLN >>

Dokąd możecie podróżować?

NEOBUS obsługuje kilka tras krajowych, głównie na południu Polski (m.in. województwa dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie).

Autobusy przewoźnika obsługą takie lokalizacje jak: Ustrzyki Górne i Dolne, Polańczyk, Cisna, Baligród, Wetlina, Solina, Lesko, Sanok, Rymanów-Zdrój, Iwonicz-Zdrój, Krosno, Rzeszów, Busko-Zdrój, Tarnobrzeg, Łoniów, Nowa Dęba, Kolbuszowa, KołobrzegTarnówKielce, Łódź, Piotrków Trybunalski, KołobrzegKraków, Katowice, Gliwice, Wrocław, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Radom, Medyka, PrzemyślWarszawa czy Zakopane.

N1 i N2 Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Warszawa
N3 Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Kraków – Katowice – Gliwice – Wrocław (sezonowo Kołobrzeg)
N4 Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Busko-Zdrój – Kielce – Piotrków Trybunalski – Łódź
N6 Warszawa – Radom – Kielce – Kraków – Zakopane
N7 Warszawa – Kielce – Kraków – Rzeszów
N8 Rzeszów – Kraków – Zakopane

Foto: Neobus.pl

Obecna pula biletów obejmuje podróże od 1 do 31 maja 2021 roku. Na przejazdy obowiązują dodatkowe zniżki dla uczniów szkół i studentów. Dla dzieci do lat 6 naliczany jest upust, który wynosi 50 proc. ceny biletu. Dobra informacja: promocyjne ceny dotyczą wszystkich kursów z siatki przewoźnika.

Rozkłady jazdy NEOBUS dostępne są tutaj >>

Przydatne informacje
  • Pojawił się problem i musicie zrezygnować z podróży? Nie ma problemu! Bilety (oprócz zakupionych w promocji) możecie zwrócić.

  • Liczba biletów w danej promocji jest ograniczona!

  • Przejrzyjcie siatkę połączeń NEOBUS. To okazja na zaplanowanie podróży w miejsca, gdzie nie dotrzecie drogą lotniczą.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »