Fly4free.pl

NEOBUS: wielkanocna pula tanich biletów. Zakopane, Polańczyk, Sanok od 1 PLN!

1 PLN
Foto: Neobus.pl
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Okazja na tanie podróże krajowe. NeoBus otworzył kalendarz rezerwacji obejmujący przejazdy w kwietniu. Wielkanocna pula biletów to możliwość tanich podróży np. do Zakopanego pod samiuśkie Tatry lub w Bieszczady np. do Polańczyka. Ceny rozpoczynają się już od 1 PLN (+1 PLN opłaty za rezerwację).

NEOBUS jest jednym z nielicznych dalekobieżnych przewoźników, który okresie pandemii oferuje regularne połączenia. Uruchomione zostały również nowe trasy np. do Zakopanego z Warszawy przez Radom, Kielce i Kraków oraz z Rzeszowa do Zakopanego przez Kraków.

Przejazdy realizowane są komfortowymi autokarami (również piętrowymi), wyposażonymi w wygodne fotele, gniazdka z prądem, toaletę, klimatyzację oraz darmowe WiFi.

Zarezerwujcie bilety na podróż w kwietniu za 1 PLN >>

NEOBUS obsługuje kilka tras krajowych, głównie na południu Polski (m.in. województwa dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie).

Autobusy przewoźnika obsługą takie lokalizacje jak: Ustrzyki Górne i Dolne, Polańczyk, Cisna, Baligród, Wetlina, Solina, Lesko, Sanok, Rymanów-Zdrój, Iwonicz-Zdrój, Krosno, Rzeszów, Busko-Zdrój, Tarnobrzeg, Łoniów, Nowa Dęba, Kolbuszowa, KołobrzegTarnówKielce, Łódź, Piotrków Trybunalski, KołobrzegKraków, Katowice, Gliwice, Wrocław, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Radom, Medyka, PrzemyślWarszawa czy Zakopane.

N1 i N2 Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Warszawa
N3 Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Kraków – Katowice – Gliwice – Wrocław (sezonowo Kołobrzeg)
N4 Ustrzyki Górne – Sanok – Rzeszów – Busko-Zdrój – Kielce – Piotrków Trybunalski – Łódź
N6 Warszawa – Radom – Kielce – Kraków – Zakopane
N7 Warszawa – Kielce – Kraków – Rzeszów
N8 Rzeszów – Kraków – Zakopane

Foto: Neobus.pl

Obecna pula biletów obejmuje podróże od 1 do 30 kwietnia 2021 roku. Na przejazdy obowiązują dodatkowe zniżki dla uczniów szkół i studentów. Dla dzieci do lat 6 naliczany jest upust, który wynosi 50 proc. ceny biletu. Dobra informacja: promocyjne ceny dotyczą wszystkich kursów z siatki przewoźnika.

Rozkłady jazdy NEOBUS dostępne są tutaj >>

Przydatne informacje
  • Pojawił się problem i musicie zrezygnować z podróży? Nie ma problemu! Bilety (oprócz zakupionych w promocji) możecie zwrócić.

  • Liczba biletów w danej promocji jest ograniczona!

  • Przejrzyjcie siatkę połączeń NEOBUS. To okazja na zaplanowanie podróży w miejsca, gdzie nie dotrzecie drogą lotniczą.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »