REKLAMA

Podróż transportem publicznym jako atrakcja sama w sobie. Najpiękniejsze trasy w Europie

Foto: Eo naya, Shutterstock
Tramwaj i autobus zwykle kojarzą się z drogą do pracy? Niekoniecznie - w niektórych miejscach podróż transportem publicznym może stanowić nie lada atrakcję.
REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Jeszcze tramwaj z Alicante do Benidorm! :)
Raf87, 25 listopada 2016, 19:35 | odpowiedz
Tramwaj w Sóller służył głównie do transportu towarów? To coś nowego. Wiedziałem tylko, że zrobili go jako przedłużenie pociągów, żeby obejść przepisy.
obibok, 25 listopada 2016, 20:45 | odpowiedz
Ja poproszę jeszcze moskiewskie metro
maginiak, 25 listopada 2016, 20:47 | odpowiedz
Brakuje tramwaju T2 z Stambułu, Taksim-Tünel Nostalgia Tramway ;)
Zeus, 25 listopada 2016, 21:02 | odpowiedz
Ja pier... przykro patrzeć jak niektórym żal dupe sciska, zwykła zabawa a podejście jakby chodziło o życie, przykłady wierszykow które są niby lepsze od tych co wygrały to w ogóle śmiech na sali, ani rymu, ani rytmu, ani lekkosci i humoru. Gratuluję zwycięzcom, może następnym razem i mi się uda! :)
Jackson, 25 listopada 2016, 21:33 | odpowiedz
Świetny artykuł. Zawiera trochę przydatnych informacji :-)
Tomczas, 25 listopada 2016, 22:34 | odpowiedz
Bardzo fajny artykuł. Lubię takie perełki miejskiej komunikacji. Od siebie mogę dodać dzialajace w ramach lokalnych biletow dobowych statki w Kopenhadze i Budapeszcie (tam jako bonus w pokładowym barze Egri Bikaver za 200HUF :-))
jurzystas, 25 listopada 2016, 23:11 | odpowiedz
Autobus 139 z Funchal do Porto Moniz na Maderze.Wdluz Atlantyku,przez las wawrzynowy i cala wyspę aż do wulkanicznych basenów.Cena 3,8€
eraserhead, 25 listopada 2016, 23:18 | odpowiedz
Dodałbym linię trolejbusową: Symferopol – Jałta.
Madar, 25 listopada 2016, 23:28 | odpowiedz
I funicolare w Bergamo :)
Katarzyna, 25 listopada 2016, 23:46 | odpowiedz
....polecam Bosfor....i kelnera w lekko juz spranej liberii serwującego turecką herbatkę....zapada w pamięci ?
Magda9113, 26 listopada 2016, 8:39 | odpowiedz
Budapesztańskie M1, bytomskie 38. Trochę mi brakuje takich linii typowej miejskiej komunikacji. Dominują statki.
obibok, 26 listopada 2016, 10:22 | odpowiedz
dodalabym tramwaj 22 w Pradze. Ma swietna trase!
Marta, 26 listopada 2016, 12:58 | odpowiedz
Puente Colgante - most gondolowy, którego wsporniki przypominają wieżę Eifla. Do zobaczenia w Getxo (Bilbao - Kraj Basków). Świetne widoki z górnego łącznika.
absynt, 26 listopada 2016, 20:43 | odpowiedz

Do których krajów pojedziemy bez problemu? Wszystkie obostrzenia w jednym miejscu! »
REKLAMA
porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.