Fly4free.pl

Wypoczynek w tych miejscach to spełnienie marzeń. Sprawdź, jakie plaże uznano za najpiękniejsze na świecie i zaplanuj swój urlop

Foto: Lucian BOLCA / Shutterstock
Zastanawiacie się, które miejsce wybrać, aby wasz wypoczynek był naprawdę rajski?

Sprawdźcie najnowszy ranking najlepszych plaż świata. Wybrali je sami turyści.

Planujecie właśnie swoje wymarzone wakacje? Być może pomocne będzie opublikowane przez TripAdvisor zestawienie 25 najlepszych plaż świata. Oparta na jakości i ilości recenzji podróżnych oraz ocen zebranych w ciągu ostatnich 12 miesięcy lista może stanowić doskonałą inspirację dla wszystkich miłośników błogiego wypoczynku. Znalazły się na niej zarówno rajskie plaże w Europie, jak i dużo bardziej egzotyczne miejsca. Poza pierwszą 15-tką uplasowała się m.in. słynna White Beach na filipińskiej wyspie Boracay czy Nungwi Beach na Zanzibarze. A jak wygląda czołówka rankingu?

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
"Wybrali je sami turysci"... sorry ale to zart. To pajace głosowały A nie turyści. (Monika nic osobistego) Miejsce 11. Elafonissi, Kreta, Grecja - w Polsce znam lepsze plaże... Jakbym miał kierować się tym rankingiem przy wyborze plaży do smażenia to mógłbym się nieźle rozczarować.
tom971, 24 lutego 2018, 21:09 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Brak Hawajów czy innych egzotyków to jakaś kpina.
RomeY, 24 lutego 2018, 21:53 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Co prawda jestem fanem tripAdvisora i piszę recenzje z pobytów ale... wszystkie rankingi tego portalu to ustawka w każdej z kategorii. A portal prowadzi kilkanaście rankingów. Zauważcie, że plaże są ze wszystkich zakątków świata. Nie ma tak, że przeważają np. plaże Karaibów. Wszystkiego po trochę. Ma to uzasadnienie biznesowe. Maksymalną akwizycję na całym świecie. Portal jest świetny ale trzeba umieć z niego korzystać. Pozdrawiam.
balajanek, 25 lutego 2018, 0:00 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »