Fly4free.pl

Plażowanie to nie Twoja bajka? Oto najlepsze miejsca na aktywny wypoczynek w Europie

Foto: hbpro / Shutterstock
Nie możesz znieść myśli o kolejnych wakacjach na jednej z zatłoczonych, europejskich plaż? Oto 12 ciekawych alternatyw na spędzenie urlopu.

Smażenie się na słońcu w otoczeniu innych turystów nie jest dla Ciebie? Szukasz pomysłu na aktywny wypoczynek w wyjątkowo pięknych okolicznościach przyrody? Przygotowaliśmy 12 propozycji miejsc w Europie, które zachwycą każdego miłośnika natury i spektakularnych widoków. Nie znajdziesz tutaj tłumów, za to dużo spokoju i wyjątkowe scenerie.
Które z tych miejsc najchętniej wybrałbyś na swój urlop?

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Finlandia, owszem, przepiękne jeziora. Wiecie kto je jeszcze lubi poza ludźmi? Komary, niepowtarzalne wrażenia gwarantowane. Osobiście Fińskie jeziora polecam zimą, najlepiej przy przynajmniej -15*C na zewnątrz i 90*C w saunie ;) Lofoty z kolei są przecudowne. Jeśli uda się trafić na ładną pogodę to nieprawdopodobnie bialutki piasek plaż, kryształowo czysta, turkusowa woda i zielone szkiery sprawiają że jest to bezapelacyjnie jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Niestety na 3 wyjazdy tylko raz udało nam się trafić na taką pogodę. W lipcu zeszłego roku, w ciągu tygodniowego pobytu nie było ani jednego dnia gdy do zapisu temperatury potrzeba było więcej niż jednej cyfry, niemal nieustający deszcz też nie pomagał w podziwianiu przyrody.
svitkona, 3 marca 2018, 22:19 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »