Fly4free.pl

Prawie 6 godzin lotu non-stop! 3 najdłuższe trasy Ryanaira to połączenia… z Polski

Foto: Dmitry Birin / Shutterstock
Zdecydowanie najdłuższe połączenia Ryanaira to trasy na Wyspy Kanaryjskie – wynika z zestawienia serwisu Simple Flying, który sporządził listę najdłuższych tras irlandzkiej linii. Najdłuższą trasą jest połączenie z Modlina na lotnisko Teneryfa Południe.

Średnia długość lotu Ryanaira to niecałe 1300 kilometrów, ale najdłuższe trasy irlandzkiej linii są znacznie dłuższe. A które są najdłuższe? Serwis Simple Flying sporządził takie zestawienie, z którego wynika, że najwięcej kanapek na swój lot muszą zabrać pasażerowie z Polski wybierający się na Wyspy Kanaryjskie.

Z zestawienia wynika, że najdłuższą trasą Ryanaira jest połączenie z Modlina na lotnisko Teneryfa Południe – czas lotu na trasie liczącej 4092 kilometry wynosi 5 godzin i 55 minut. O kwadrans krócej (przynajmniej według rozkładu) trwa lot z Krakowa na Teneryfę, a trzecie miejsce na liście najdłuższych tras zajmuje połączenie z Krakowa na Gran Canarię (rozkładowy czas lotu 5 godzin i 30 minut).

Foto: Ryanair

W czołowej dziesiątce loty na Kanary zajmują aż 8 pozycji na liście najdłuższych lotów Ryanaira. Jedyne trasy spoza tego kanonu to połączenie z Dublina do cypryjskiego Pafos (3667 kilometrów) i z Madrytu do Ammanu w Jordanii (3659 kilometrów).

Top 10 najdłuższych tras Ryanaira w zimowym rozkładzie lotów:
1. Modlin-Teneryfa
2. Kraków-Teneryfa
3. Kraków-Gran Canaria
4. Budapeszt-Gran Canaria
5. Berlin-Teneryfa
6. Dublin-Pafos
7. Madryt-Amman
8. Berlin-Gran Canaria
9. Wiedeń-Teneryfa
10. Wiedeń-Gran Canaria

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »