REKLAMA

Na wiosnę do Kalabrii: Lamezia Terme z Krakowa za 144 PLN

Oferta wyprzedana
Foto: mRGB, Shutterstock.com
Zafundujcie sobie wycieczkę do Włoch z okazji rozpoczęcia wiosny. Kalabria to wspaniały region na złapanie kilku promieni słońca.

Kalabria dość często nazywana bywa „terra da scoprire”. Oznacza to kraina do odkrycia. Z roku na rok zyskuje na popularności i coraz więcej turystów odwiedza ten piękny region. Wszak nie ma w tym nic dziwnego. Na samym czubku włoskiego buta, czekają na was malownicze i różnorodne plaże, szmaragd morza i smaczne przysmaki regionalnej kuchni. Są tu też nietuzinkowe góry i zatoki jak z raju, tajemnicze groty i majestatyczne pozostałości greckich miast – musicie to zobaczyć sami.

LOTY

lamezia loty

W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

NOCLEGI

Będąc na miejscu proponuję wybrać B&B Magna Grecia z codziennymi śniadaniami. Obiekt ten usytuowany jest w miejscowości Sant’Eufemia Lamezia, 3 minuty jazdy od najbliższej plaży. Oferuje on ogród z czynnym w sezonie odkrytym basenem, strefą piknikową i placem zabaw dla dzieci, a także dostęp do z WiFi.

lamezia b&b

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?

bolonia panorama miasta

Wakacje: city break w Bolonii za 378 PLN

11 godzin temu
REKLAMA