Na wiosnę! Amsterdam i Bruksela w jednej podróży z Warszawy za 133 PLN

Bardzo dobra cena za kwietniowy Amsterdam i Brukselę. Bilety lotnicze, transfer oraz przejazd autobusowy dostępne za 133 PLN.

Przeloty w cenie 78 PLN w dwie strony zarezerwujecie na stronie przewoźnika WizzAir.com. Do zakupu najtańszych biletów wymagane jest członkostwo w Wizz Discount Club. Płacimy dowolną kartą płatniczą. W tytułowej cenie podróżujemy z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Przejazdy z Brukseli Charleroi do Brukseli i z powrotem zarezerwujecie na stronie autokarowego przewoźnika  Flibco za ok. 44 PLN (10 EUR).

Trasę Bruksela – Amsterdam – Bruksela pokonujemy korzystając z usług przewoźnika MegaBus. Bilety z opłatą rezerwacyjną kosztują 2,50 EUR (ok. 11 PLN). Po wejściu na stronę zmieniamy kraj klikając na jedną z flag w prawym górnym rogu. Wybierając Niemcy, Holandię, Belgię, Hiszpanię albo Włochy uzyskamy cenę w EUR (zamiast brytyjskich funtów), co pozwoli nam obniżyć koszt wycieczki.

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z multiwyszukiwarki HotelsCombined lub na Booking.com.

Tanie auto wypożyczycie korzystając z Auto4Free.pl.

Płatności w walucie obcej takiej jak euro, dolar amerykański, funt brytyjski radzimy dokonywać za pomocą kart walutowych Fly4free dostępnych nieodpłatnie na stronie kantor.fly4free.pl . Dzięki temu unikniecie kosztów przewalutowań i dodatkowych opłat.

Przykładowa rezerwacja:

WAWCRLCRLBRU BRUAMS

Sprawdź inne superokazje 🔥
Spędź wakacje w ciepłej Tunezji 🌊☀️ All inclusive w 4* hotelu za 2839 PLN
Tunezja z Wrocławia 2839 PLN

Spędź wakacje w ciepłej Tunezji: all inclusive w 4* hotelu

Malta tylko dla dorosłych 🧖🌊 Tydzień w 4* Riviera Spa Resort za 2719 PLN
Malta z Warszawy (Modlin) 2719 PLN

Malta tylko dla dorosłych: tydzień w 4* Riviera Spa Resort

11 dni na Phuket za 3981 PLN 🌤️⛱️ Loty z bagażem z Warszawy i ⭐⭐⭐⭐ hotelu
Phuket z Warszawy 3981 PLN

Odpocznij na Phuket w sezonie. W pakiecie 4* hotel i loty z dużym bagażem

Słońce, baseny i widoki 🌞🏊 7 dni na Costa del Sol w 4* hotelu za 2018 PLN
Hiszpania z Warszawy 2018 PLN

Słońce, baseny i widoki: 7 dni na Costa del Sol w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
po zdjęciu już myślałem, że rowerem trzeba będzie jechać
namteH, 18 lutego 2016, 15:29 | odpowiedz
kto na skuna się wybiera??????
jaracz, 18 lutego 2016, 23:53 | odpowiedz
Nie działają ceny na transfer Megabus po 1E - po wybraniu języka włoskiego jak w przykładzie powyżej. Są odpowiednio przy 2 osobach 11 euro i 6,5 euro :(
patt, 19 lutego 2016, 11:20 | odpowiedz