11.02.2014

Na przekór klasyce, czyli najbardziej oryginalne ogrody świata

Piękne, nietuzinkowe, przerażające. Tworzone w sekrecie, uwielbiane przez artystów, wypełnione atrakcjami. Niektóre ogrody dalece odbiegają od klasycznego modelu. Przekonajcie się sami!
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 14 sierpnia za 19,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Sprawdź inne superokazje 🔥
Bo Wieczne Miasto to zawsze dobry pomysł 💚🤍❤️ City break w Rzymie za 699 PLN (loty + hotel) 🏛️🍕
Włochy z Krakowa 699 PLN

Bo Wieczne Miasto to zawsze dobry pomysł 💚🤍❤️ City break w Rzymie za 699 PLN (loty + hotel) 🏛️🍕

W-😮-W❗ Bezpośrednie loty na Maderę w supercenach od 458 PLN 🔥💚
Portugalia z Gdańska 458 PLN

W-😮-W❗ Bezpośrednie loty na Maderę w supercenach od 458 PLN 🔥💚

Golf, spa i 10 basenów 🏌️👙 Luksusowe all inclusive w 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 2671 PLN 🍸🍽️
Turcja z Warszawy 2671 PLN

Golf, spa i 10 basenów 🏌️👙 Luksusowe all inclusive w 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 2671 PLN 🍸🍽️

Pastelowe kolory Lizbony czekają 💛😍 City break w Portugalii za 909 PLN (loty + noclegi) 🇵🇹🚋
Portugalia z Krakowa 909 PLN

Pastelowe kolory Lizbony czekają 💛😍 City break w Portugalii za 909 PLN (loty + noclegi) 🇵🇹🚋

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Liczyłem że będzie tutaj Gaudi i jest :)
przemo, 12 lutego 2014, 8:34 | odpowiedz
A mi brakuje tu parku Quinta da Regaleira w Sintrze (niedaleko Lizbony, Portugalia)... http://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g189164-d484394-Reviews-Quinta_da_Regaleira-Sintra_Sintra_Municipality_Lisbon_District_Central_Portugal.html http://www.regaleira.pt/Default.aspx
migot, 12 lutego 2014, 9:53 | odpowiedz
kochani, a gdzie na fly4free jest taka sekcja z takimi cudami, widziałam poprzednie artykuly o cudach natury, architektury, ale nie mogę ich wszystkich znaleźć w jednej zakładce/dziale, gdzie taka jest ??
Aga, 12 lutego 2014, 11:16 | odpowiedz
Agakochani, a gdzie na fly4free jest taka sekcja z takimi cudami, widziałam poprzednie artykuly o cudach natury, architektury, ale nie mogę ich wszystkich znaleźć w jednej zakładce/dziale, gdzie taka jest ??
proponuję kliknąć na autora, wtedy pojawią się teksty, których szukasz
marcin, 12 lutego 2014, 19:13 | odpowiedz
Przedstawiamy również te najpiękniejsze ogrody: http://ogrodosfera.pl/blog/10-najpiekniejszych-ogrodow-swiata/
Ogrodosfera, 30 czerwca 2014, 15:31 | odpowiedz