Fly4free.pl

Na Podlasie z Warszawy w styczniu za 1 PLN

W PKS Białystok możecie już kupować bilety od 1 PLN z nowej puli na styczeń przyszłego roku. Sprzedaż dostępna jest do połowy miesiąca. Codziennie uaktywniana jest o kolejny dzień. Za najniższą cenę możecie pojechać z Warszawy do Białegostoku lub z Białegostoku do Warszawy.

System umożliwia zakup biletu z 30 dniowym wyprzedzeniem. Doliczana jest opłata transakcyjna w wysokości 10 groszy. Najtańsza podróż w dwie strony jedną osobę będzie kosztować 2 zł 20 gr. Rezerwacje poprzez stronę PKS Białystok. Ilość promocyjnych biletów jest ograniczona.

Przykładowe rezerwacje:

WAW BIA sty

BIA WAW sty

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Czy wiadomo coś o tańszych biletach na inne trasy niż Białystok - Warszawa - Białystok obsługiwane przez PKS Białystok?
pewu, 15 grudnia 2014, 11:59 | odpowiedz
pewuCzy wiadomo coś o tańszych biletach na inne trasy niż Białystok – Warszawa – Białystok obsługiwane przez PKS Białystok?
Z tego co się orientuję (jeździłem w wakacje) to Białystok - Suwałki - Białystok, Białystok - Augustów - Białystok, Białystok - Zambrów - Białystok, Białystok - Ostrów Mazowiecka - Białystok. Inne znajdziesz w regulaminie promocji, na stronie PKS :)
MichałS, 15 grudnia 2014, 16:01 | odpowiedz
Jak zwykle nie osiągalne dla przeciętnego człowieka który na co dzień sporo pracuje i nie śledzi promocji w necie. Zdecydowanie wolę stałe promocje :)
Syylwia, 16 grudnia 2014, 18:44 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »