Fly4free.pl

Na ferie: Hawaje oraz Los Angeles w jednej podróży za 2712 PLN. Oferta z Berlina

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2712 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Peter Thomas / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Podczas zimowej przerwy w nauce proponuję ci wyjazd na bajeczny archipelag Hawajów. Odpoczniesz tam na pięknych plażach oraz spędzisz czas aktywnie na licznych szlakach trekkingowych. W trakcie tego samego wyjazdu będziesz mieć okazję zobaczyć także słynne „Miasto Aniołów”.

Do USA udasz się w trakcie trwania ferii zimowych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim oraz zachodniopomorskim. Przygotowana przeze mnie podróż składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji przelotów. Pierwszym etapem jest lot na trasie Berlin-Los Angeles-Berlin, który odbędziesz na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways. Po drodze czekać cię będzie wygodna przesiadka na lotnisku w Londynie.

Druga część to bezpośredni lot linią Alaska Airlines z Kalifornii na Hawaje i z powrotem. Bez dodatkowych kosztów całą wycieczkę odbędziesz z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (małym plecakiem i damską torebką).

Termin podróży: styczeń 2024
Linie lotnicze: American Airlines, British Airways oraz Alaska Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży an Hawaje:
Berlin – Los Angeles 13.1
Los Angeles – Honolulu 15.1
Honolulu – Los Angeles 23.1
Los Angeles – Berlin 26 (27).1

Hotel od 328 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles proponuję ci noclegi w hotelu Travelodge by Wyndham Lynwood, który znajduje się nieopodal centrum handlowego Plaza Mexico. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD, kuchenkę mikrofalową, lodówkę i zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na wyspie O’ahu zatrzymaj się w hotelu Castle Waikiki, który od najbliższej plaży oddalony jest o 2 minuty spokojnego spaceru. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, miejsca do spania oraz łazienki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Hawajach możesz także rozważyć pobyt w 3* hotelu Ramada Plaza by Wyndham Waikiki, który znajduje się w odległości 10 minut spokojnego spaceru od plaży Waikiki. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1464 PLN/7 dni

Po przylocie na Hawaje obowiązkowo wypożycz samochód i oddaj się samodzielnej eksploracji wyspy O’ahu. Pamiętasz serial „Lost”? W takim razie polecam ci wycieczkę na północe wybrzeże wyspy do YMCA Camp Erdman – będziesz zaskoczony oraz zadowolony.

Przydatne informacje: Stany Zjednoczone
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2192 PLN
  • Liczba ofert981
  • Wjazd na dowódnie
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Stanach Zjednoczonych
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »