Fly4free.pl

Miesiąc na Phuket za 4586 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 4* hotel

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
4586 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: aphotostory / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteś fanem długich podróży? Jeśli tak, to idealnie się składa! Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i spędź miesiąc w Azji Południowo–Wschodniej. Będzie to świetna opcja dla fanów wypoczynku jak i aktywnego zwiedzania.

Do Azji udasz się w terminie 10 (11) listopada – 7 (8) grudnia. Czekają cię loty z Warszawy na Phuket, a po drodze przesiądziesz się w Monachium, Abu Zabi i Stambule. Przesiadki są gwarantowane przez przewoźników.

W Tajlandii proponuję zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Grand Supicha. Kompleks oferuje przytulnie urządzone pokoje oraz basen zewnętrzny.

Termin podróży: listopad/grudzień
Linia lotnicza: PLL LOT i Etihad Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 4586 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż od 6730 PLN/2 osoby

Warszawa – Phuket – Warszawa >>

Hotel 2442 PLN/2 osoby/pobyt

Grand Supicha to bardzo dobrze oceniany 4* hotel. Będziesz zakwaterowany w przytulnym pokoju z klimatyzacją i balkonem. Kompleks posiada również udogodnienia w formie basenu zewnętrznego oraz siłowni.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 455 PLN/osoba

Z Phuket warto wybrać się na eksplorację pobliskich wysp, a jedną z najpopularniejszych jest Phi Phi. Chcesz ją odwiedzić? Zarezerwuj wycieczkę łodzią motorową.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »