Fly4free.pl

Międzynarodowy Dzień Mężczyzn: zbiór noclegów w hotelach w całej Polsce od 170 PLN/pokój

widok na wawel
Foto: UBC-Stock / Shutterstock
od
170 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
10.03.2022 - 11.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kilka dni temu przygotowałam dla was zbiór z okazji Dnia Kobiet. Nie zapominajmy jednak o mężczyznach, których święto również zbliża się wielkimi krokami! Oczywiście mowa o 10 marca i Międzynarodowym Dniu Mężczyzn. Dziewczyny – zaskoczcie swoich ukochanych i zaplanujcie romantyczny pobyt w jednym z proponowanych przeze mnie hoteli.

W przygotowanym przeze mnie zbiorze znajdziecie bardzo dobrze oceniane hotele w całej Polsce. Ich dostępność obejmuje 10 marca, czyli tytułowy Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Możecie wybrać się do Krakowa, Sopotu, Warszawy, Kielc, Wrocławia oraz Katowic.

Hotel od 170 PLN/noc

4* hotel Plaza Boutique położony jest w krakowskim Podgórzu. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami. Do waszej dyspozycji oddano m.in. parking, restaurację, bar oraz bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

4* hotel Park Diament Katowice to obiekt położony w Katowicach. Dla gości udostępnia komfortowe, klimatyzowane pokoje, wyposażone w prywatne łazienki. Na terenie całego hotelu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

4* hotel Q Plus oferuje eleganckie zakwaterowanie w wielkomiejskim stylu. Dogodna lokalizacja niedaleko centrum oraz nowocześnie urządzone pokoje – oto najważniejsze atuty tej propozycji.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Preferujecie bardziej kameralne warunki? Na swój urlop wybierzcie warszawską Wolę, gdzie rekomenduję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Campanile Varsovie. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposazone w prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Lubicie noclegi z klimatem? Będąc w Krakowie, koniecznie zatrzymajcie się w nowoczesnym 4* hotel Puro Kraków Kazimierz, który położony jest w samym sercu zabytkowego Kazimierza. Ten obiekt to nie tylko oryginalne wnętrza i strefa spa & wellness, ale też świetna restauracja serwująca prawdziwą kulinarną przygodę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wasi wybrankowie uwielbiają luksus? Zaznajcie go w 5* obiekcie Rezydent Sopot MGallery Hotel Collection, gdzie czekają na was nowoczesne i eleganckie wnętrza, obsługa na najwyższym poziomie i świetna restauracja.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

 W Kielcach zachęcam was do pobytu w 4* hotel Binkowski. W cenie noclegów zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania oraz dostęp do parku wodnego składającego się z basenów tropikalnych, leniwej rzeki, wodnego placu zabaw oraz zjeżdżalni. Ponadto będziecie mogli także korzystać ze strefy saun.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dokąd się wybrać?

Wrocław to idealne miasto na krótki city break. W stolicy Dolnego Śląska polecam zobaczyć rynek z gotyckim ratuszem, pręgierzem, fontanną i dziesiątkami uroczych kamieniczek, Ostrów Tumski, mnóstwo kościołów, a także niezwykłą Halę Stulecia.

Chcecie poznać historię stolicy? Wybierzcie się do Muzeum Powstania Warszawskiego, miejsca otwartego w 2004 roku – w 60. rocznicę powstania – od tej pory otrzymało ono szereg nagród. Wejście do muzeum kosztuje 25 PLN, a bilety możecie kupić tutaj.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »