Fly4free.pl

Odwiedźcie każdy zakątek na kuli ziemskiej za jedyne 4 PLN dzięki Xbox Game Pass Ultimate i Microsoft Flight Simulator na konsole Xbox Series X|S

Foto: Microsoft Flight Simulator

Czy kiedykolwiek chcieliście wsiąść do samolotu, chwycić za ster i polecieć w dowolne miejsce na ziemi? A może Waszym marzeniem było zwiedzenie Belize, Mauritiusu lub Kilimandżaro? Czy chcieliście zostać królem przestworzy i posiąść uprawnienia pilota? Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmiała twierdząco, przygotowaliśmy propozycję inną niż wszystkie!

Każdy z nas marzył o wielkiej podróży, dzięki której dotrze w najodleglejsze zakątki świata. Ba! Zobaczyć najdziwniejsze i najoryginalniejsze lokalizacje, w rodzaju Wrót Piekieł w Turkmenistanie czy lodowca Perito Moreno w Patagonii. A co, gdyby przeżyć wyprawę swojego życia nie wychodząc z domu i nie nadwyrężając portfela?

Rozwiązanie? A do tego wręcz śmiesznie tanie? Nic prostszego! Z pomocą przychodzi abonament Xbox Game Pass Ultimate (katalog ponad 100 gier na konsole Xbox, komputery PC i urządzenia mobilne – rozgrywka w chmurze), dostępny za pierwszy miesiąc użytkowania za jedyne 4 zł (sic!). Co wspólnego ma subskrypcja gamingowa i podróżowanie? Odpowiedź „przyleci” już 27 lipca, ponieważ tego dnia premierę konsolową ma Microsoft Flight Simulator, dostępny właśnie za pośrednictwem Game Passa.

Tym samym otrzymacie możliwość zostania pilotem swojej własnej linii lotniczej lub kierownikiem długiej podniebnej wyprawy. Świat stoi przed Wami otworem – a to, gdzie się znajdziecie, zależy wyłącznie od Waszej wyobraźni. Do dyspozycji otrzymujecie aż 37 000 lotnisk i nieograniczoną ilość paliwa.

Foto: Microsoft Flight Simulator

Jak zwiedzić cały glob?

Dzięki Microsoft Flight Simulator nie tylko będziecie mogli udać się w niedostępne dla zwykłych śmiertelników destynacje – takie jak Prypeć, gejzer Wielki Pryzmat w parku Yellowstone czy wielkie lustro Salar Uyuni w Andach – ale osobiście zasiąść za sterami wirtualnego samolotu i rozpocząć podniebną przygodę.

Jeżeli myślicie o zapierających dech w piersiach wzgórzach Rio de Janeiro lub porywających skamieniałych wydmach w Arizonie, możecie wybrać dowolną maszynę latającą – począwszy od awionetek, po olbrzymie samoloty pasażerskie – i udać się w przestworza.

Foto: Microsoft Flight Simulator

Realizm? Na maksa!

Ale to nie wszystko, co czeka na wszystkich spragnionych realistycznej rozgrywki. Do tego dodajmy wybór odpowiadających Wam warunków atmosferycznych… lub, jeżeli wolicie „prawdę czasu – prawdę ekranu”, odwzorowanie aktualnie panującego stanu pogody na całej ziemi.

Jak to możliwe? Gra posiada stały dostęp do zasobów Bing i na bieżąco monitoruje temperaturę powietrza, ciśnienie atmosferyczne, wilgotność, natężenie promieniowania słonecznego, prędkość i kierunek wiatru, zachmurzenie i rodzaj chmur na planecie.

Foto: Microsoft Flight Simulator

Cały świat pod ręką

Zanurzcie się w świat niesamowitej technologii. Czy próbowaliście kiedyś znaleźć swój dom, ciekawe miejsce lub cel następnej podróży za pomocą wirtualnych map? W większości wypadków znaleziony obiekt nie był aktualny, z racji przestarzałego zdjęcia satelitarnego. W Microsoft Flight Simulator została cyfrowo skopiowana cała planeta, co umożliwia sprawdzenie na własne oczy miejsc, o których wcześniej tylko słyszało się (i widziało) w programach przyrodniczych – i to w stanie, w jakim się obecnie znajdują.

A to wszystko bez wychodzenia z zacisza domowego! Szykujcie się zatem na odlot już 27 lipca dzięki abonamentowi Xbox Game Pass Ultimate na konsolach Xbox Series X|S!

Pst, gra jest też dostępna w ramach abonamentu na komputerach PC!

Foto: Microsoft Flight Simulator

Świat wirtualnej rozrywki czeka

Flight Simulator to niebywała podniebna przygoda, natomiast – nawiązując do starego przysłowia – nie samym lataniem człowiek żyje. W Game Passie znajdziecie setki innych światów, każdy zamknięty w danej grze.

Fani kultury celtyckiej i mitologii nordyckiej zakochają się w Hellblade. Miłośnicy średniowiecza powinni wybrać się do XIV-wiecznej Francji dzięki A Plague Tale: Innocence. Z kolei amatorzy bardziej współczesnych klimatów będą mogli zwiedzić całą Wielką Brytanię za pośrednictwem niesamowitej Forza Horizon 4. A to tylko pierwiastek podróżniczych możliwości Xbox Game Pass Ultimate!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
A trzeba mieć paszport covidowy czy zwykłe PCR wystarczy?
Alvaro_morales, 27 lipca 2021, 21:58 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »