Fly4free.pl

Zimowa wycieczka do Meksyku: 10 dni w Playa del Carmen za 3028 PLN (loty z Krakowa + 4* hotel)

3028 PLN
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Rozpocznijcie przyszły rok mocnym akcentem – najlepiej w postaci wyjazdu na inny kontynent! Na Jukatanie czekają na was plaże z delikatnym piaskiem, słoneczna pogoda, pozostałości prekolumbijskich cywilizacji oraz oczywiście świetna lokalna kuchnia.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

W podróż do Meksyku wybierzecie się na początku przyszłego roku, w terminie 9 – 19 stycznia. Czekają was loty z krakowskiego lotniska im. Jana Pawła II, realizowane na pokładach samolotów Lufthansy oraz Air Canada. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki we Frankfurcie oraz Montrealu.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w pobliskim Playa del Carmen. Zatrzymacie się w 4* hotelu Hacienda Real Del Caribe, gdzie do waszej dyspozycji będzie m.in. odkryty basen, bar oraz klimatyzowane pokoje.

Termin podróży: 9 – 19 stycznia
Linie lotnicze: Lufthansa / Air Canada
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i 10-dniowe zakwaterowanie zapłacicie 3028 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż4636 PLN/2 osoby

Warszawa – Cancun – Warszawa >>

Hotel1419 PLN/2 osoby/pobyt

4* hotel Hacienda Real Del Caribe będzie świetnym miejscem na wypoczynek – obiekt znajduje się w odległości krótkiego spaceru od plaży w Playa del Carmen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć na miejscu?

Styczniowa wycieczka do Meksyku będzie doskonałą alternatywą dla tradycyjnego zimowiska: na Jukatanie trwa wtedy wysoki sezon, co oznacza, że możecie liczyć na świetną pogodę oraz wiele atrakcji czekających na turystów!

W poszukiwaniu delikatnego piasku oraz palm leniwie pochylających się w stronę wody wybierzcie się w okolice Playacar. Jeżeli zapuścicie się nieco dalej, czekają na was takie miejsca, jak Calle 10 Beach, Mamitas Beach lub Playa Delfines.

Czego nie możecie ominąć w czasie wycieczki? Spróbujcie swoich sił w odkrywaniu podwodnego świata i rafy koralowej w okolicach Punta Nizuc, Isla Mujeres oraz Akumal, wybierzcie się na wycieczkę śladem prekolumbijskich cywilizacji do Tulum, a na zakończenie odwiedźcie jedną z cenotes – wspaniałych studni krasowych wypełnionych wodą (rekomenduję wam wybrać się do Cenote Siete Bocas, Cenote Dos Ojo lub Cenote Yalahau).

Foto: milosk50 / Shutterstock
Cenotes w Meksyku
Foto: huang jenhung / Shutterstock
Foto: Darren Tieney / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy termin podróży nie podajemy konkretnych restrykcji związanych z wjazdem do Meksyku. Na moment pisania artykułu nie potrzebujecie testu PCR do przekroczenia granicy, nie będzie również obowiązku poddania się kwarantannie.

  • Aktualne restrykcje związane z podróżowaniem do Meksyku znajdziecie tutaj.

  • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z obowiązku odbycia której możecie zwolnić się wykonując w kraju test. Warunek ten nie dotyczy zaszczepionych osób.

  • Podróżując do Meksyku w celach turystycznych nie będziecie potrzebowali wizy – wystarczy paszport.

  • Z lotniska w Cancun do Playa del Carmen dojedziecie łatwo autobusem od 6 EUR.

  • Przeczytajcie relację z podróży na Jukatan autorstwa naszych czytelników.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
a jak wygląda sprawa z kwarantanną, jeżeli akurat w dniu powrotu wypadają 12 urodziny dziecka i nie miało ono wcześniej możliwości się zaszczepić?
cerveza, 7 października 2021, 12:07 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Co się dzieje z biletami w przypadku zaostrzenia restrykcji i zamknięcia granic?
Ewa Nierychło, 11 października 2021, 8:40 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »