Fly4free.pl

Odwiedźcie Maskareny: Mauritius i Rodrigues w jednej podróży za 2574 PLN. Wylot z Krakowa

2574 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Myroslava Bozhko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na nietypową, egzotyczną wycieczkę pod koniec roku? Skorzystajcie ze świetnej ceny przelotów i udajcie się z Polski na Maskareny. Wypocznijcie na Mauritiusie, a następnie odkryjcie piękno wyspy Rodrigues. Gotowi na przygodę?

Do Afryki polecicie pod koniec roku, w dniach 7(8) – 21 grudnia. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku w Krakowie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Austrian Airlines. Po drodze czekają was bezpieczne przesiadki w Wiedniu. Natomiast na wyspę Rodrigues wybierzecie się w terminie: 12 – 18 grudnia.

Termin podróży: 7(8) – 21 grudnia
Linia lotnicza: Austrian Airlines, Air Mauritius
Bagaż: podręczny

Kraków – Mauritius 07.12
Mauritius – Rodrigues 12.12
Rodrigues – Mauritius 18.12
Mauritius – Kraków 21.12

Hotel od 125 PLN/2 osoby/noc

Gdy już dotrzecie na wyspę Rodrigues rekomenduję wam zakwaterowanie w obiekcie Le Refuge. Miejsce to oferuje przepiękny taras z widokiem na ocean i wliczone śniadania w cenę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Villa Anakao to obiekt położony w Port Louis na Mauritiusie. Hotel cieszy się świetnymi opiniami wśród dotychczasowych gości. W cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Warunkiem wjazdu na Mauritius jest negatywny wynik testu PCR wykonanego do 72 godzin przed podróżą oraz posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego, uwzględniającego koszty związane z COVID-19 oraz rejestracja pobytu.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Co zobaczyć na Mauritiusie? Zajrzyjcie na nasze forum!
  • Do wjazdu na wyspę na okres do 90 dni nie potrzebujecie wizy, wystarczy ważny paszport.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »