Martynika na 9 dni za 4289 PLN. Loty z Warszawy + apartament

4289 PLN Martynika z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Pod koniec roku wybierz się na egzotyczną wycieczkę! Martynika to miejsce pełne zieleni, pięknych plaż oraz atrakcji turystycznych. Możesz polecieć tam bez posiadania paszportu – wystarczy sam dowód osobisty!
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Wycieczkę na Karaiby zaplanowałem w dniach 2 – 11 grudnia. Na Martynikę polecisz z Warszawy linią Air France. Po drodze przesiądziesz się w Paryżu.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Carambole 254 Baie du Galion. Do dyspozycji dostaniesz tam w pełni wyposażony apartament oraz odkryty basen z widokiem na pobliską zatokę.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny, 55 x 35 x 25 cm
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie na 9 dni zapłacisz 4289 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1840 PLN/2 osoby/pobyt

W Carambole 254 Baie du Galion do dyspozycji otrzymasz klimatyzowany apartament wyposażony w prywatną łazienkę, aneks kuchenny i balkon. Na terenie obiektu znajduje się również odkryty basen.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 868 PLN/tydzień

Wypożyczony samochód pozwoli łatwo przedostać się z lotniska do miejsca zakwaterowania, a następnie zachować swobodę zwiedzania. Wynajmij go tuż po wylądowaniu na Martynice.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 19.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wakacje we Włoszech 🇮🇹✈️🏖️ Loty i noclegi w hotelu przy plaży w Rimini za 639 PLN 😍
Włochy z Krakowa 639 PLN

Wakacje w Rimini: loty i hotel przy plaży

Costa del Sol na początek wakacji ☀️🌊 Loty do Malagi i noclegi w Torremolinos za 1559 PLN
Hiszpania z Krakowa 1559 PLN

Wakacje na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol

Wycieczka do Wiecznego Miasta za 859 PLN ✈️🍋 Loty + 3 noclegi w centrum Rzymu 🛵🍝
Włochy z Krakowa 859 PLN

Wieczne Miasto na 3 dni: city break w Rzymie

Tajlandia na 10 dni za 3227 PLN 🐘🌺 Loty na Phuket + ⭐⭐⭐⭐ hotel z basenem 💦👙
Phuket z Wiednia 3227 PLN

Egzotyka i tropiki: wycieczka na największą tajską wyspę

Ialissos (5 dni) w Filerimos Village - All Inclusive z Krakowa
OD 1359 PLN

Ialissos (5 dni) w Filerimos Village - All Inclusive z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Warszawy Modlin
OD 1459 PLN

Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Warszawy Modlin

Reklama: okazja od naszego partnera
Faliraki (5 dni) w Evita Resort z Warszawy Modlin
OD 1429 PLN

Faliraki (5 dni) w Evita Resort z Warszawy Modlin

Reklama: okazja od naszego partnera
Gandia (5 dni) w Villa Luz Design & Art Hotel z Wrocławia
OD 1409 PLN

Gandia (5 dni) w Villa Luz Design & Art Hotel z Wrocławia

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?