Fly4free.pl

Karaiby bez paszportu: Martynika i Gwadelupa w jednej podróży z Warszawy za 3890 PLN + opcja island hooping

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3890 PLN
Oferta nieaktualna
Karaiby
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Filip-Fuxa-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na rajskie Karaiby i odwiedź egzotyczne wyspy tylko z dowodem osobistym! Przygotowałem dla ciebie propozycję wycieczki, w trakcie której odkryjesz Martynikę i Gwadelupę. Dodatkowo będziesz miał okazję zobaczyć mniej znane wyspy, na przykład Marie Galante czy Les Saintes.

Twój wyjazd rozpocznie się 14 czerwca na lotnisku w Warszawie. Pierwszym etapem jest lot na Martynikę na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Do Polski wrócisz 26 czerwca z Gwadelupy. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Paryżu. Z Fort-de-France do Point-a-Pitre dostaniesz się 20 czerwca na pokładzie samolotu linii lotniczej Air Antilles Express.

Będąc na Gwadelupie, możesz wybrać się również na inne wyspy Karaibów: Marie Galante, Les Saintes i La Desirade. Ceny za przeprawy promowe w obie strony rozpoczynają się już od 25 EUR/osoba (około 118 PLN).

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Air France i Air Antilles Express
Bagaż: podręczny

Hotel od 367 PLN/noc/2 osoby

Na Martynice polecam ci zakwaterowanie w 3* hotelu Village Pierre & Vacances. Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Gwadelupie wybrałem dla ciebie pobyt w 3* hotelu Habitation du Comte. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »