Fly4free.pl

Wypoczynek w Marsa Alam: all inclusive w 4* hotelu za 1788 PLN. Wylot z Poznania

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anton Petrus / Shutterstock
od
1788 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.03.2022 - 08.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie dosyć szarej pogody za oknem? Zaplanujcie już teraz swój słoneczny urlop w egipskim kurorcie Marsa Alam! Malownicze widoki, rafa koralowa i dobrze oceniany 4* hotel, w którym zrelaksujecie się wraz z formułą all inclusive.

Na wycieczkę do Marsa Alam polecicie na początku przyszłego miesiąca, w terminie 1 – 8 marca. Czeka was lot na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air, realizowany z Poznania.

W Egipcie zatrzymacie się w 4* hotelu Elphistone Resort. Dla gości udostępniono m.in. kompleks basenów, bezpośrednie sąsiedztwo piaszczystej plaży, przestronnie urządzone, klimatyzowane pokoje, strefę spa oraz wyżywienie w bogatej formule all inclusive.

Termin podróży: 1 – 8 marca
Wylot z: Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TUI
Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu, potrzebujecie testu antygenowego lub PCR z negatywnym wynikiem. Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach.
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje, słodycze i przekąski w ciągu dnia, napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Rejs po Nilu, a może lot balonem nad Luksorem? Przy układaniu planu zwiedzania skorzystajcie z rekomendacji na naszym forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »