Fly4free.pl

Wypoczynek w Marsa Alam: all inclusive w 4* hotelu od 1978 PLN. Wyloty z 5 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Artush / Shutterstock
od
1978 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.01.2022 - 03.02.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spragnieni słonecznego wypoczynku? Wybierzcie się już w następnym tygodniu do malowniczego Egiptu, a dokładniej do jego południowej części – kurortu Marsa Alam. All inclusive, lazurowa woda, pustynny klimat i bogaty, podwodny świat – ten urlop będzie udany!

W Marsa Alam spędzicie tydzień, zatrzymując się w 4* hotelu Aurora Bay Resort, który usytuowany jest nad brzegiem zatoki Jabal Al Rosas i oferuje m.in. prywatną plażę oraz basen. Dla gości przygotowano komfortowe, klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami oraz bezpłatnym Wi-Fi.

Promocja! Biuro podróży Coral Travel oferuje test PCR na COVID-19 po wylądowaniu w Egipcie i test antygenowy przed powrotem do Polski GRATIS (testy opłaca Organizator, osoby w pełni zaszczepione są zwolnione z obowiązku testu wjazdowego do Egiptu).

Termin podróży: 27 stycznia – 3 lutego
Wylot z: Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania i Katowic
Biuro podróży: Coral Travel
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: Elzbieta Sekowska / Shutterstock
Foto: Roberto Binetti / Shutterstock
Foto: SaKaLovo / Shutterstock

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Tym razem wybierzecie się do Marsa Alam – kurortu, który znajduje się w południowej części Egiptu. To dawna wioska rybacka, która może pochwalić się świetną pogodą przez cały rok! Wiedzieliście, że w tłumaczeniu na język arabski nazwa Marsa Alam oznacza „sławny port”? To właśnie to miejsce było niegdyś ważnym ośrodkiem handlowym zaopatrującym stolicę kraju w różnego rodzaju towary.

Region ten znany jest przede wszystkim ze swojej różnorodnej fauny i flory. Koniecznie wybierzcie się do oddalonego o 20 km od Marsa Alam  Parku Narodowego Wadi Dżimal na Pustyni Wschodniej. Znajdziecie tam gaje palmowe, nienaruszone przez człowieka plaże oraz suche koryto rzeki, którego widok robi ogromne wrażenie.

Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach szczepień przeciwko COVID-19.
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje, słodycze i przekąski w ciągu dnia, napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »