Fly4free.pl

Maroko i Hiszpania w jednej podróży z Berlina za 109 PLN

109 PLN
Oferta wyprzedana
sewilla zamek
Foto: Kite_rin / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Stolica hiszpańskiej Andaluzji – Sewilla oraz marokański Tanger to miejsca, które bez wątpienia obfitują w atrakcje turystyczne. Skorzystajcie z mojej propozycji i wyruszcie w podróż do tych dwóch bliskich, a zarazem tak różnych krajów.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

Zatrzymajcie się w hotelu Miramar, który usytuowany jest tuż nad brzegiem oceanu, przy głównej promenadzie miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym z nich znajdziecie prywatną łazienkę. W obiekcie znajduje się również restauracja, gdzie skosztujecie typowo marokańskich potraw.

Wypożyczonym samochodem łatwo zobaczycie największe okoliczne atrakcje. Pamiętajcie również o wykupieniu jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »