Fly4free.pl

Malediwy w sezonie za 3999 PLN. Loty Qatar Airways z bagażem z Wiednia, transfery i 4* hotel ze śniadaniami

3999 PLN
Oferta nieaktualna
malediwy
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: icemanphotos / Shtuterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spełnij swoje podróżnicze marzenie i wybierz się w podróż na niesamowite Malediwy! Spędź tydzień w raju i odpocznij na pięknych plażach Oceanu Indyjskiego.

Do Azji udasz się w dniach 7 (8) – 15 (16) lutego. Czekają cię loty z Wiednia do Male, realizowane na pokładzie samolotów linii Qatar Airways. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki na lotnisku w Dosze. W cenę wliczono bagaż rejestrowany.

Na Malediwach zatrzymasz się w 4* hotelu Araamu Holidays & Spa, który jest położony jest bezpośrednio przy wybrzeżu na wyspie Dhiffushi. Za transfery na wyspę zapłacisz 3 USD za osobę w obie strony (około 15 PLN).

Termin podróży: luty 2024 r.
Linia lotnicza: Emirates
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za pakiet obejmujący loty oraz zakwaterowanie z wyżywieniem zapłacisz 3999 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5168 PLN/2 osoby

Wiedeń – Male – Wiedeń >>

Hotel 2800 PLN/2 osoby

Na Malediwach polecam zakwaterowanie w 4* hotelu Araamu Holidays & Spa. Na miejscu skorzystasz z przytulnie urządzonego pokoju z prywatną łazienką oraz klimatyzacją. W cenę pobytu zostało wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »