Fly4free.pl

Ferie zimowe i walentynki: tanie noclegi tuż przy zamku w Malborku za 86 PLN/pokój

Zamek w Malborku
Foto: konradkerker / Shutterstock
od
86 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.01.2021 - 28.02.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Planujecie tegoroczne ferie w Polsce? Alternatywą dla tradycyjnego zimowiska w górskiej scenerii może być wycieczka do Malborka – czeka tam na was słynny na cały świat, świetnie zachowany zamek krzyżacki, a wycieczkę będziecie mogli połączyć także z szybkimi odwiedzinami w Trójmieście.

B&B Vis a Vis Zamku to rodzinny obiekt, który powstał z myślą o gościach szukających noclegów blisko zamku krzyżackiego. Na miejscu czekają was komfortowo urządzone pokoje, a we wspólnej kuchni będziecie mogli skorzystać z darmowej kawy lub herbaty. Głównym atutem pensjonatu jest jego położenie (w odległości kilkuminutowego spaceru od zamku) oraz bardzo dobre opinie dotychczasowych gości:

Położenie obiektu – rewelacja (widok z okna na rzekę i zamek), śniadania – rewelacja (świeżutkie pieczywo, różnorodne dodatki, ilość wystarczająca), obsługa – rewelacja.

– napisała Barbara, która miała okazję gościć w pensjonacie.

Hotel86 PLN/pokój

W B&B Vis a Vis Zamku czekaja na was pokoje wyposażone w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Noclegi

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Foto: booking.com
Pokój
Foto: booking.com
Dom
Foto: booking.com

Co warto zobaczyć w okolicy?

Doskonała lokalizacja – tylko 300 metrów od zamku, sprawia, że najważniejsze atrakcje Malborka będziecie mieli dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Zamek w Malborku to jedna z najpotężniejszych twierdz średniowiecznej Europy, która przez 150 lat była stolicą państwa krzyżackiego (a dokładniej Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie). Twierdza położona jest na prawym brzegu Nogatu, a wzniesiona została w kilku etapach od 1280 r. do połowy XV w. Obecnie zamek jest siedzibą ośrodka muzealnego, ściągającego każdego roku ponad półmilionową rzeszę turystów z całego świata. W muzeum znajdziecie wiele zbiorów, kolekcji i wystaw.

Bilety na zwiedzanie zamku możecie kupić w kasach muzeum lub online. Wejściówki kosztują 47 PLN, a w ich cenę wliczona jest opłata za przewodnika lub audioprzewodnik. Grupa z przewodnikiem rozpoczyna zwiedzanie co 30 minut. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.

Co jeszcze warto zobaczyć w mieście? Koniecznie wybierzcie się do centrum, by odwiedzić ratusz staromiejski, Bramę Garncarską oraz Muzeum Miasta Malborka.

Przydatne informacje
  • Doba hotelowa trwa od 14:00 do 10:00.

  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe.

  • Na miejscu do waszej dyspozycji będzie bezpłatny parking.

  • Zapoznajcie się z listą atrakcji Malborka.

  • Tutaj możecie przejrzeć polecane restauracje.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »