Fly4free.pl

Majówka w hotelach ze strefą spa & wellness: zbiór noclegów w całej Polsce od 129 PLN/pokój

Hotel Krynica Conference & SPA
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: booking.com
od
129 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.05.2021 - 03.05.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Pobyt nad morzem, urlop w górach, a może krótki city break? Każdy zasługuje na odrobinę odpoczynku i relaksu! Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia atrakcyjnych cenowo noclegów w bardzo dobry hotelach i odkryjcie naszą piękną Polskę na nowo!

Wszystkie hotele w poniższym zbiorze posiadają dobrze wyposażone zaplecza spa & wellness oraz mogą pochwalić się świetnymi opiniami, które zostały wystawione przez dotychczasowych podróżnych! Proponowany przeze mnie termin pobytu to długi weekend majowy: 1-3 maja. Możecie wybierać spośród noclegów w całej Polsce – wypoczynek w Kołobrzegu, zwiedzanie Krakowa, a może urlop w Wiśle?

Hotelod 129 PLN/noc

Pierwszą moją propozycją jest wycieczka do Wisły i zakwaterowanie w Domu Wczasowym Beskidy od 129 PLN za noc. W cenę noclegów wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel spa

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Odwiedźcie Miasto Królów Polskich i zróbcie sobie zdjęcie ze smokiem wawelskim. Zarezerwujcie pobyt w 4* Galaxy Hotel od 197 PLN za noc. Obiekt położony jest nad brzegiem Wisły w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

zarezerwuj hotel spa

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybierzcie się na city break do Warszawy i postawcie na luksusowe noclegi w 4* DoubleTree by Hilton Hotel od 205 PLN za noc. Wokół obiektu rozciąga się malowniczy zabytkowy park ze stawem i ścieżkami do biegania.

zarezerwuj hotel spa

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Skosztujcie cebularza w Lublinie! Zarezerwujcie pobyt w 3* In Between by Vanilla Hotel od 212 PLN za noc. W cenę noclegów wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel spa

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może wycieczka do Poznania? Polecam zatrzymać się w 4* IBB Andersia Hotel od 220 PLN za noc. Możecie bezpłatnie odwołać rezerwację do tygodnia przed przyjazdem.

zarezerwuj hotel spa

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Kołobrzegu czekają was długie spacery po plaży oraz relaks w świetnej strefie spa & wellness. Zarezerwujcie pobyt w 3* Kompleksie Milenium od 223 PLN za noc. W cenę noclegów wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel spa

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ostatnią moją propozycją jest wypoczynek w Krynicy Zdrój w 4* hotelu Krynica Conference & SPA od 240 PLN za noc. Wszystkie pokoje są przestronne i łączą nowoczesne udogodnienia z domową atmosferą.

zarezerwuj hotel spa

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Majówka w Polsce

Wiosną w Poznaniu polecam odwiedzić jezioro Maltańskie – to jedna z ciekawszych atrakcji Poznania, która przyciąga zarówno mieszkańców oraz turystów na spacery. Na terenie wokół jeziora będziecie mogli korzystać z takich atrakcji jak Malta Ski, Bula Park, lodowiska, kąpieliska oraz termy maltańskie czy strefa spa.

Cebularz dla mieszkańców Lublina jest tak ważny, jak oscypek dla górali. To pszenny placek z cebulowym farszem, wywodzący się z kuchni żydowskiej. Poza degustacją warto odwiedzić także Regionalne Muzeum Cebularza, gdzie będziecie mogli zgłębić tajniki jego produkcji.

Wisła kojarzy się przede wszystkim z naszym mistrzem – Adamem Małyszem. W mieście znajdziecie słynny ośrodek narciarski i dwie skocznie oraz muzeum poświęcone naszemu najwybitniejszemu skoczkowi, gdzie będziecie mogli zobaczyć jego liczne trofea (m.in. 4 Kryształowe Kule oraz narty, na których skakał).

Przydatne informacje
  • Sprawdźcie 10 największych atrakcji Poznania.

  • Zobaczcie najlepsze restauracje w stolicy Wielkopolski.

  • Większość obiektów akceptuje zwierzęta.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »