Fly4free.pl

Majówka lub wakacje w Ameryce Środkowej – Gwatemala od 1753 PLN

1753 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Diego Grandi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Jesteście wielbicielami podróży do krajów Ameryki Łacińskiej? Nawet jeżeli nie, to skorzystajcie z tej oferty tanich lotów do Gwatemali. Gwarantuję wam, że będziecie do nich wracać przynajmniej raz w roku.

Gwatemala to najbardziej urozmaicony kraj Ameryki Środkowej, który urzeknie was niezwykłymi krajobrazami i kulturą sięgającą wieków wstecz. W pobliżu stolicy kraju leży niezwykle urokliwe miasteczko Flores, które jest warte odwiedzenia. Ma piękną kolonialną architekturę i spokojną atmosferę, co zdecydowanie pozwoli wam odrobinę odetchnąć od zatłoczonego centrum miasta. Polecam również, żebyście wybrali się do Antiguy. Klimat tego niezwykłego miejsca jest jedyny w swoim rodzaju, a uroku dodaje majestatyczny wulkan de Agua, piętrzący się na tle miasta. Obowiązkowo zaplanujcie też wycieczkę do starożytnego miasta Majów – Tikal. Gwarantuje wam, że będzie to niezapomniana przygoda.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Iberia.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Air France.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 56 x 45 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

Obiekt Tequila Sunrise B&B leży ok. 1,5 km od centrum miasta. Na miejscu możecie bezpłatnie korzystać z WiFi. W obiekcie możecie skorzystać z w pełni wyposażoną kuchnią. Kompleks jest monitorowany przez całą dobę. W cenę zakwaterowania wliczone zostało śniadanie w formie bufetu.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »