Fly4free.pl

Na majówkę do Wietnamu! Loty do Ho Chi Minh lub Hanoi z Warszawy od 1673 PLN. Kilka terminów

1673 PLN
zatoka ha long
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nguyen Quang Ngoc Tonkin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę i już teraz zaplanujcie swoją przyszłoroczną wycieczkę w okresie długiego weekendu majowego. Pyszne jedzenie, mnóstwo atrakcji i przyjaźni mieszkańcy – to wszystko czeka na was w Wietnamie.

Do Wietnamu podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Air China z 15-godzinnymi przesiadkami w stolicy Państwa Środka (przesiadki są gwarantowane przez przewoźnika). Czas pomiędzy przylotem a odlotem z Pekinu wykorzystajcie na zwiedzanie miasta. Specjalnie dla was przygotowaliśmy poradnik, w którym znajdziecie informacje, jak efektywnie wykorzystać niecałą dobę na zwiedzanie miasta.

Air China dba o swoich pasażerów. Przy długich przesiadkach linia zapewnia zakwaterowanie w hotelu, więcej informacji na ten temat znajdziecie na forum.

W podróż do Azji udacie się z bagażem podręcznym, bagażem nadawanym do luku oraz z jedną sztuką przedmiotu osobistego. Podczas lotów zapewniony będzie catering w postaci posiłków i napoi bezalkoholowych oraz alkoholowych.

Termin podróży: kwiecień – maj
Linia lotnicza: Air China
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Wybierając się do Wietnamu na przełomie kwietnia i maja nie musicie martwić się o pogodę – trwa jeszcze pora sucha. Loty do Ho Chi Minh lub Hanoi możecie także wykorzystać jako bazę wypadową w inne rejony kraju. Np. za loty z Ho Chi Minh do Đà Nẵng zapłacicie 299 PLN, a loty na Phu Quoc kosztować was będąc 274 PLN.

Hotelod 204 PLN/pokój/noc

W Ho Chi Minh proponuję wam noclegi w 4* hotelu Northern Saigon.

noclegi saigon

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Hanoi polecam wam noclegi w 4* hotelu Conifer Grand.

spanie hanoi

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Wietnamie na przełomie kwietnia i maja?

Będąc w Ho Chi Minh polecam pojechać do delty Mekongu, czyli jednej z najpopularniejszych atrakcji w południowym Wietnamie. Musicie zobaczyć CanTho, Vinh Long, Ann Binh, Sa Dec i My Tho oraz słynny pływający targ Cai Rang.

Wolicie plaże? Możecie wybrać się do Vung Tau: to miasto nad Morzem Południowochińskim, gdzie znajdziecie piękne wybrzeże i dobre hotele. Dojedziecie tam autobusem już od 19 PLN.

Wybieracie loty do Hanoi? W północnym Wietnamie znajdziecie słynną zatokę Ha Long, która jest jednym z siedmiu przyrodniczych cudów świata i jest jedną z bardziej rozpoznawalnych atrakcji w kraju. Szczególnie polecam piękną wyspę Cat Ba.

Skosztujcie także lokalnej kuchni! Na północy Wietnamu zjecie pyszną zupę pho, a na południu świeże owoce morza. Za to w całym kraju napijecie się wyśmienitej kawy.

vung tau
Foto: anas sodki / Shutterstock
ho chi minh
Foto: Tonkinphotography / Shutterstock
hanoi
Foto: Vietnam Stock Images / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wiza do Wietnamu to koszt 25 USD. Możecie się o nią ubiegać online na stronie wietnamskiego urzędu imigracyjnego: xuatnhapcanh.gov.vn.

  • Na pokład samolotów Air China możecie zabrać bagaż podręczny – 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg) oraz bagaż rejestrowany – suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

  • Po drodze czekają was dłuższe przesiadki w Pekinie, które możecie przeznaczyć na zwiedzanie stolicy Chin.

  • Na wycieczkę polecicie pod koniec pory suchej.

  • Revolut to wręcz niezbędna rzecz w podróży! Płacąc w Wietnamie wielowalutową kartą nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »