Fly4free.pl

Majówka w USA: loty do Chicago z Warszawy i 7 nocy w 4* hotelu za 3382 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3382 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: JaySi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie wiesz, gdzie spędzić długi weekend pomiędzy kwietniem a majem? Postaw na Stany Zjednoczone! Mam dla ciebie propozycję wycieczki w atrakcyjnej cenie do słynnego Wietrznego Miasta. Szczegóły? Te znajdziesz poniżej.

Do Chicago udasz się z warszawskiego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w terminie obejmującym popularną majówkę. W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów linii American Airlines, British Airways oraz Finnair z przesiadkami w Helsinkach i Londynie. Bez dodatkowych kosztów do USA udasz się z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak lub damska torebka).

Na miejscu zatrzymasz się w 4* hotelu Warwick Allerton Chicago, który znajduje się w samym sercu dzielnicy Magnificent Mile. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Clark/Lake) dojedziesz komunikacją publiczną.

Termin podróży: 30 kwietnia – 6 (7) maja
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways, Finnair
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w 4* hotelu zapłacisz 3382 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 3812 PLN/osoba

Warszawa – Chicago – Warszawa »

Hotel 2951 PLN/2 osoby/7 nocy

W Chicago proponuję ci noclegi w 4* hotelu Warwick Allerton Chicago. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz minibar. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód

Masz w planach zobaczyć coś więcej niż Chicago? Możesz na przykład wybrać się na zwiedzanie Milwaukee, które znajduje się w stanie Wisconsin. Dojedziesz tam szybko i wygodnie autem, dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie do USA.

Przydatne informacje: Chicago
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1513 PLN
  • Liczba ofert306
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu7 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Chicago
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »