Fly4free.pl

Majówka w USA: Chicago i Nowy Jork w jednej podróży z Warszawy za 2119 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2119 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rudy Balasko / Shutterstock
Rozglądasz się za propozycją wycieczki obejmującej swym terminem okres na przełomie kwietnia i maja? Co powiesz na wyjazd za wielką wodę? Jeżeli skorzystasz z tej oferty, to spędzisz trochę czasu w Wietrznym Mieście oraz tym, które nigdy nie zasypia.

Przygotowany przeze mnie wyjazd składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji. Pierwszym etapem są loty na trasie: Warszawa-Nowy Jork oraz Chicago-Warszawa. Podróż odbędziesz liniami American Airlines, British Airways oraz Finnair z wygodnymi przesiadkami w Londynie i Helsinkach.

Ostatnim elementem układanki jest przelot linią American Airlines z Nowego Jorku do Chicago. Na wycieczkę bez dodatkowych kosztów udasz się z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym.

Termin podróży: 24 kwietnia – 4 (5) maja
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways, Finnair
Bagaż: podręczny (55x35x22 cm) + przedmiot osobisty (40x30x15 cm)

Plan podróży:
Warszawa – Nowy Jork 24.4
Nowy Jork – Chicago 30.4
Chicago – Warszawa 4 (5).5

Hotel od 570 PLN/2 osoby/noc

W Wietrznym Mieście postaw na noclegi w 3* hotelu Best Western River North z tarasem widokowym na dachu. Na terenie obiektu znajduje się także kryty basen oraz centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej zapłacisz za pobyt w 3* hotelu Congress Plaza, który znajduje się w sąsiedztwie stacji metra Harrison oraz Grant Parku. Na terenie całego obiektu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w mieście, które nigdy nie zasypia, postaw na zakwaterowanie w 3* hotelu The Baltic, który znajduje się w sąsiedztwie hali sportowej Barclays Center. Na terenie całego obiektu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku możesz także rozważyć propozycję zakwaterowania w  3* hotelu Holiday Inn Wall Street, który jak sama nazwa wskazuje, znajduje się w biznesowej części miasta. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Stany Zjednoczone
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2192 PLN
  • Liczba ofert981
  • Wjazd na dowódnie
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Stanach Zjednoczonych
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »