Fly4free.pl

Majówka w USA: loty do Nowego Jorku i Chicago z Pragi od 1644 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1644 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Harry Gillen / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Dlaczego by nie pomyśleć już dziś, gdzie spędzić przyszłoroczną majówkę? Nadarza się ku temu okazja, ponieważ mam dla ciebie przeloty za wielką wodę w atrakcyjnych cenach. Tylko od ciebie zależy czy postawisz na eksplorację miasta, które nigdy nie śpi, czy odpoczniesz nad jeziorem Michigan.

Do Chicago oraz Nowego Jorku udasz się z praskiego portu lotniczego im. Václava Havla w terminie obejmującym długi weekend majowy (popularna majówka).  W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z wygodnymi przesiadkami w Kopenhadze lub Sztokholmie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – maj 2024 r.
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 518 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję ci noclegi w 3* hotelu Congress Plaza, który znajduje się w sąsiedztwie stacji metra Harrison oraz Grant Parku. Na terenie całego obiektu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku rekomenduję noclegi w 3* hotelu Opera House. Mieści się on w zabytkowym budynku byłej opery. Odległość od stacji metra 3 Av/149 St wynosi zaledwie 150 metrów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W mieście, które nigdy nie śpi, możesz także rozważyć pobyt w 3* hotelu Pod Brooklyn, który znajduje się nieopodal stacji metra Bedford Av na Brooklynie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Stany Zjednoczone
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2192 PLN
  • Liczba ofert981
  • Wjazd na dowódnie
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Stanach Zjednoczonych
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »