Fly4free.pl

Majówka w Tunezji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 2499 PLN. Wyloty z 2 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jiri Vaclavek / Shutterstock
od
2499 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.04.2023 - 04.05.2023
Szukasz pomysłu na podróż w trakcie trwania długiego weekendu majowego? Tunezja będzie świetnym wyborem. Na Dżerbie możesz spodziewać się dużej ilości słońca i idealnych warunków do beztroskiego relaksu. Na miejscu spędzisz tydzień w 4* hotelu z formułą all inclusive.

Na wyspę Dżerba udasz się z lotniska w Warszawie lub Katowicach w terminie 27 kwietnia – 4 maja. W obie strony polecisz z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrym 4* hotelu Vincci Safira Palms, który położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Na terenie obiektu znajdziesz strefę relaksu, taras słoneczny, baseny i restauracje oraz bary. Twój pokój wyposażony będzie w TV, balkon, klimatyzację i prywatną łazienkę.

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: majówka
Wylot z: Warszawy i Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: Itaka.pl

Atrakcje od 119 PLN/osoba

Masz zamiar także pozwiedzać? W takim razie zarezerwuj dla siebie wycieczkę po Dżerbie, by dowiedzieć się więcej na temat tego niezwykłego miejsca.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »