Fly4free.pl

Majówka w Tunezji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 2290 PLN. Wylot z Katowic

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: r.pl
od
2290 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
29.04.2024 - 06.05.2024
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie wiesz, gdzie spędzić długi weekend pomiędzy kwietniem a majem? Co powiesz na beztroskie lenistwo w Afryce i to w wygodnej opcji z all inclusive? Zainteresowała cię ta wizja? W takim razie sprawdź ofertę wypoczynku w Tunezji.

Na relaks udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w terminie 29 kwietnia-6 maja. W obie strony polecisz bezpośrednio linią Enter Air. W cenie zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

W Tunezji zatrzymasz się w 4* hotelu Ramada Liberty Resort, który znajduje się w odległości 150 metrów, na której leżaki oraz prasole przeciwsłoneczne są bezpłatne dla gości. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen z wydzieloną strefą dla najmłodszych. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor oraz minibar. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

W cenie zapewnione będziecie mieć przeloty (z bagażem), transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opiekę rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: majówka
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny (55x40x23 cm) i rejestrowany (do 20 kg)
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »