Fly4free.pl

Majówka w Tajlandii: 10-dniowy urlop za 1951 PLN (loty Qatar Airways z Warszawy + noclegi)

Oferta wyprzedana
Foto: LightRecords, Shutterstock.com
Tym razem propozycja spędzenia majówki w Azji Południowo-Wschodniej. Dzięki połączeniu lotów Qatar Airways do Pattaya oraz zakwaterowania w atrakcyjnych cenach za 10-dniowy wypoczynek zapłacicie tylko 1951 PLN.

Niedaleko stolicy Tajlandii znajduje się jeden z najsłynniejszych ośrodków wypoczynkowych Azji – Pattaya. To tutaj przez kolejne 9 dni będziecie wypoczywać na plażach: Wong Amat Beach czy Jomtien Beach. Na całodniową wycieczkę możecie wybrać się na jedną z pobliskich wysp: Ko Phai czy Ko Lan, a więcej o tajskiej kulturze dowiecie się odwiedzając m.in. takie miejsca jak: Wong Amat Beach Sanctuary of Truth, Wat Yansangvararam czy Big Buddha. Natomiast w Bangkoku polecam Wam zobaczyć świątynię Wat Pho oraz Wielki Pałac Królewski. Nie zapomnijcie o pysznej kuchni, którą możecie spróbować na każdym rogu

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

  • Loty do Tajlandii (22 (23) kwietnia – 3 maja) za 3145 PLN/2 osoby (1572,50 PLN/osoba)
  • Zakwaterowanie w BBHouse Pattaya za 757 PLN/2 osoby (378,50 PLN/osoba)

SUMA: 3902 PLN/2 osoby (1951 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja:

rezerwacja lotów z warszawy do pattayi

Przeloty odbędziecie na pokładach samolotów linii 5* Qatar Airways z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i drugą rejestrowanego (nadawany do luku). Po drodze czekają Was przesiadki na lotnisku w Dosze.

NOCLEGI

BBHouse Pattaya oferuje zakwaterowanie w pobliżu plaży, 5 km od centrum miasta. Pokoje posiadają łazienkę, szafę i kącik wypoczynkowy. Goście mogą korzystać z bezpłatnego wi-fi oraz odkrytego basenu. To doskonały wybór dla osób poszukujących relaksu i odpoczynku.

bbhouse pattaya

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »