Fly4free.pl

Majówka w stanie Waszyngton za 2665 PLN. Loty do Seattle z Berlina + auto na 13 dni

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2665 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Feng Cheng / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz ochotę na wycieczkę w dogodnym terminie? Wybierz się do malowniczego stanu Waszyngton w trakcie trwania długiego weekendu majowego i odkryj na własną rękę liczne parki narodowe, na przykład: Olympic, Północnych Gór Kaskadowych i Mount Rainier.

Do Seattle polecisz w terminie 24 kwietnia – 7 maja. Wycieczkę do USA rozpoczniesz i zakończysz w międzynarodowym porcie lotniczym Berlin-Brandenburg. Skorzystasz z usług linii lotniczej KLM, a po drodze czekać cię będą wygodne przesiadki na lotnisku w Amsterdamie. Bez dodatkowych kosztów do Stanów Zjednoczonych zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Zaraz po wylądowaniu wypożycz samochód. Dzięki niemu łatwo dostaniesz się w okolice wszystkich atrakcji stanu Waszyngton!

Termin podróżymajówka
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty
Samochód: pełny bak

Za loty oraz wypożyczenie auta na czas wycieczki zapłacisz 2665 PLN za osobę, przy 2 podróżnych poruszających się razem.

Hotel od 442 PLN/noc/2 osoby

W Seattle wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w 4* hotelu citizenM. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się do Parku Narodowego Mount Rainier? Idealną bazą wypadową będzie 3* Alexander’s Lodge. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzone pokoje, kuchnię i prywatną łazienkę. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Parku Narodowym Olympic rekomenduję noclegi w hotelu Super 8 by Wyndham. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1481 PLN/2 osoby/13 dni

W okolicy Seattle znajdują się naprawdę piękne parki narodowe. Aby móc delektować się zapierającymi dech w piersiach widokami, będzie ci potrzebny samochód. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do USA.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »