Fly4free.pl

Majówka w Sri Lance za 2855 PLN. W cenie loty do Kolombo z Warszawy i zakwaterowanie

2855 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Branimir-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na wyjazd w okresie długiego weekendu majowego? Proszę bardzo! Wybierzcie się do Azji i odkryjcie przepiękną Sri Lankę. Na miejscu znajdziecie cudowne plaże, dziką przyrodę i ciekawe atrakcje, takie jak wspaniała trasa kolejowa czy słynna Lwia Skała.

Do Azji udacie się w dogodnym terminie obejmującym majówkę: 25(26) kwietnia – 5 maja. Wasza podróż rozpocznie się i zakończy na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów Flydubai z bezpiecznymi przesiadkami w Dubaju.

Na miejscu zatrzymacie się w komfortowym hotelu Hiriketiya Orchid Villa, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży na południu wyspy Cejlon. Do waszej dyspozycji będzie basen zewnętrzny, restauracja i ogród.

Termin podróży: 25(26) kwietnia – 5 maja
Linia lotnicza: Flydubai
Bagaż: podręczny
Zakwaterowaniehotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w hotelu zapłacicie 2855 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 524 PLN/pobyt/2 osoby

W Sri Lance zatrzymajcie się w hotelu Hiriketiya Orchid Villa. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie będziecie mogli skorzystać z basenu, restauracji i prywatnej łazienki znajdującej się w waszym pokoju.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Obecnie byłbym ostrzożny z wyjazdem na Sri Lankę. O ile od 1 marca dla osób zaszczepionych nie są wymagane testy przed wylotem (i po przylocie), to życie na wyspie ostatnio się pogorszyło i nie mam pewności kiedy wróci do jako takiej normy. Są 2 główne rzeczy, które mogą uprzykrzyć życie dla turystów:1. Brak prądu przez wiele godzin dziennie - zaróno przerwy planowane po 2 lub więcej godzin dziennie, jak i przerwy nieplanowane (ale z tym jeszcze da radę żyć - co najwyżej będzie trochę cieplej w pokoju)2. Brak paliwa - z tym już trochę gorzej, bo możesz utknąć gdzieś bez możliwości przejazdu do kolejnego miejscaBlackouty są już od pewnego czasu, ale ostatnio się nasiliły, brak paliwa zaczął już trochę doskwierać 1-2 tygodnie temu(trzeba było szukać, lub kupować na stacji prywatnej, gdzie był droższy), ale teraz to już duży problem - paliwa(szczególnie diesla, na którym głównie operują wynajmowani kierowcy) praktycznie nie ma, a jak gdzieś się pojawia to są wielogodzinne kolejki i wydzielanie po 5 litrów.
Mateusz Pryczkowski, 4 marca 2022, 12:01 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »